Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kéritek az influenza...

Ti kéritek az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Én 23 hetes vagyok.
2012. okt. 2. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én annak idején nem kértem,míg pocakban volt a babám.és most sem kérném,ha most várnék babát.bátyám beoltatta magát tavaly,utána olyan beteg lett,hogy alig élt.én nem oltattam be magam,volt lázam,de enyhe,túléltem.
2012. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp !!! Az összes vedooltasban rákkeltő anyagok vannak!
2012. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én nagyon beteges vagyok, de valahogy az influenza sosem okozott problémát. A páromat viszont beoltották, na utána olyan beteg lett tőle, hogy 100* inkább maga, az influenza... Ráadásul nem bízom az influenza elleni oltóanyagban, mert a vírus nagyon sokszor mutálódik, aztán arra adhatják az oltást, ha nem arra fejlesztették ki, ellenben gyengíti az immunrendszert...
2012. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kértem, pedig a doki nagyon rá akart beszélni.
2012. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 23 hetes vagyok és nem kérem.

A múltkori terhességnél sem kértem pedig akkor volt az a nagy hajcihő. Inkább nagyon odafigyeltem, hogy mindig kezet mostni, ha lehet kerülni a tömeget stb. Szerencsére semmi baj nem lett.

És tartok a védőoltástól. Egyrészről ki tudja milyen anyagokat juttatok a szervezetbe és nem lehet tudni milyen hatással van a babára.

Másrészről ugyanúgy meg van a lehetősége, hogy lebetegszem az oltástól.

Remélem most is minden rendben lesz és egészsgesek maradunk :)

Nektek is jó egészséget!

2012. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem!


Nagyon-nagyon-nagyon ritkán betegszem meg. És az a betegség is csak egy enyhe nátha szokott lenni. 2-3 évente 1-szer.

Nem megyek nagy tömegbe, zárt térbe télen, ahol agyonfertőzhetnének.

Itthon vagyok és csak a friss levegőre szoktam kimenni sétálni. Akkor meg minek?

2012. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De jo hogy megkerdezted, en is ezen gondolkodtam es nagyon ott voltam h beadatom de a kommentek utan nem biztos. Az a baj hogy meg 6 hetet dolgozok tomegkozlekedek iskolas gyerekekkel eleg sokat, felek hogy lebetegszek :(.

28h km

2012. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!