Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes várandósan a Picike...

9 hetes várandósan a Picike 2,3 cm volt. Szerintetetk az normál méret? A könyvekben többet írnak.

Figyelt kérdés
Én 10 hetesnek számoltam magam, doki mondta,hogy fiatalabb a Baba.
2009. aug. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha később volt a peteérésed, beágyazódásod, akkor kisebb lehet a baba.


Nyugi, minden oké!


Én 5+2 naposan méhen kívüli terhesnek voltam diagnosztizálva, mert a méhamben nem látott a doki semmit...

Rá 2 napra másik doki simán látta azt, amit kell:)


Mindig 1 héttel kisebbnek mérik a babámat, persze, én tudom, hogy mikor fogant, és az nem középidő volt...

2009. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

óóó...ez még tudod mennyit változhat!

Nekem 10 hetesen 30,8 mm volt.Aztán 30 hetesen meg azt mondták,hogy kicsi,eltérnek a méretek,de még változhat.Most ott tartunk,minden normális.

Lelassult a fejlődése,de aztán belehúzott.


Amúgy a gyerekek nem szabványméretben készülnek,a könyv csak viszonyítási alap.

2009. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, félidőben volt a peteérésem, szerintem akkor fogant. De mindegy is, csak minden rendben legyen.

Boldog babavárást!

2009. aug. 4. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A mamanet.hu-n (magzati méretek táblázat)23 mm pontosan a 9. hét elejének felel meg (tehát betöltött 8. hét). Nem kicsi, sőt eszerint "szabványméret"(-:

Egyébként ahány táblázat, annyi féle méretet írkálnak. Ha a doki azt mondta, h. minden rendben, akkor ne aggódj.

2009. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!