Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép napot mindenkinek! Az én...

Emi 01 kérdése:

Szép napot mindenkinek! Az én kérdésem a következő lenne: jelenleg van munkám, már két éve ugyan annál a cégnél dolgozom. Most munkahelyet szeretnék váltani. Mennyi időnek kell eltelnie az új munkahelyemen, hogy gyedre jogosult legyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell! Ha már meg van a szülés előtti két évben a 365 napod, akkor mindegy,hogy melyik munkahelyen!
2012. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kell várnod, max azért, hogy ne nézzenek rád rossz szemmel, hogy most kezdtél az új munkahelyen és máris mész szülni. szerintem olyan fél év optimális lehet, addigra bedolgozod magad az új helyre. de ha előtte volt folyamatos munkaviszonyod, tényleg nem kell várni! :)
2012. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!