Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasmenéstől elvetélhetek?

A hasmenéstől elvetélhetek?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok,és 3 napja megy a hasam,ettől elmehet a babám? Ill.mire kell vigyáznom? Pl.azt tudom a láztól is elvetélhetek,és az emeléstől,idegeskedéstől...De még mitől? És hogy kerülhetném el,ezeket? Félek hogy elesek...Mert eleve egyensúlyzavarral születtem,és arra lennék kíváncsi,a terhességem alatt lehet bajom ezzel? Mit tegyek,hogy megússzam balesetek nélkül?
2012. okt. 2. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak a hasmenésre tudok válaszolni ettől még szerintem nem ment el baba. Nekem pl az elején napokig nem volt székletem aztán meg amikor volt hasmenésem volt elég durván.

Szerintem ne félj már előre, hogy mi lesz, mert bevonzod. :) Nyugodj meg a babádnak most a nyugalom a legfontosabb, hogy szépen fejlődjön. Ne gondolj semmi rosszra életed legszebb 8 hónapja előtt állsz ami ugyan tele van nehézséggel, de a végeredmény egy csodálatos kisbaba.

2 hós kisfiú anyukája

2012. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!