Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhétre kiírt Kismamák!...

Jövőhétre kiírt Kismamák! Hogy vagytok? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés

Én keddre vagyok kiírva a Kisfiammal. Tegnap voltam NST-n, és a dokimnál is. Az orvosom azt mondta h a Kisfiam még eléggé fent van, de ez nem jelent semmit. A méhszáj zárt.

Elküldött vasárnap is NST-re, meg kedden is, azt mondta legyünk pesszimisták :) Hát mondom remélem nem érem "egyben" a keddet.


Egyébként azt hiszem túl jól vagyok, jósló fájások sincsenek, mindent meg tudok csinálni. Se derékfájás, se semmi....


Meséljetek Ti , hogy vagytok!


2012. okt. 3. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én jövő péntekre vagyok kiírva. Már 3 hete vannak egyre erősödő jóslóim. Volt 1,5 napom amikor 5-20 percesek voltak, de nem erősödtek, és végül abbamaradtak. A doki azt mondta 37 hetesen valószínüleg megszületik, ahogy a testvérei. Hát Ő nem így döntött. Már nagyon várom.

Könnyű szülést mindenkinek!

2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jelentem, másnap hajnalban megszűltem :)


Most fél éves az Én gyönyörű kisfiam, aki 3.880gr-al született :)

2013. márc. 30. 12:19
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Végül 9-én szűltem meg. Csak Nst-re mentem, de a szülésznöm azt monta a dokimnak hogy mostmár vizsgáljon meg, mert én képes vagyok 1 óra alatt megszülni, és 3/4 óra az ut. Haza is pakolta a legszükségesebb dolgokat hogy ha kell itthon is le tudja vezetni a szülést. 3 újnyira voltam kitágulva, azt mondta nem enged el, mert ebböl 1 óra alatt tényleg baba lesz hamegreped a burok. 11.55-kor burkot repesztett, 13.08-kor megvolt a fiam 3840g-al.

Most majdnemfél évesen 69cm és 8710g.

Jó egészséget mindenkinek.

2013. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok Utolsó :)


Az Én Kisfiam 7930gr. és 72cm-er volt a fél éves státuszon :)

2013. ápr. 22. 09:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Az én fiam 8900g 69 cm.

kis duci manó.

Szegedi Tünde vagyok facebookon láthatsz minket. Balmazújváros.


Szép napokat!

2013. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Az én fiacskám 16-án született meg délelőtt 12 óra vajúdás után. Vagy több :) ,de a kétperces fájásoktól számítottam csak. Fél éves státusz előtt volt 7150g és 70 centi. Még anyatejes ,de eszik ezen kivül mindent amit lehet. Forog, kúszik,mászik, kutyázik. Lassan ülés is meglesz :) Csodaszép kisfiú , bár nagyon anyás és éjszakánként minimum 6 alkalommal ébred :(


15-én este 8-kor mentem be 5 perces fájásokkal. De nem is akartam még bemenni ,mert azt hittem jósló. Előtte kutyát sétáltattam, csavarogtam ,takarítottam :) 10:41-kor született meg sürgősségi császárral 55centivel és 3400g-mal :)

2013. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!