Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gond, hogy egyáltalán...

Nagy gond, hogy egyáltalán nem kívánom, így nem is eszek főtt ételt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok beleszaholni sem. Bezzeg az egészségtelen kaják csúsznak (péksüti, hamburger, lángos, gyorskaja, csoki...)

Más is volt így?


2012. okt. 3. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mióta babát várok nem bírom megenni a zöldséget és a gyümölcsöt (amúgy sem voltam soha oda értük), úgy kell magamba erőltetnem egy picit, de nem aggódok, szedek terhes vitamint. (több mint a semmi) Szerintem ne aggódj, csak szedj vitamint. Majd ez is megváltozik, lehet csak pár hétig tart! :)
2012. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan főtt ételt,amit kívánsz! Valami fincsi husi (az a hamburgerben is van), mellé valami kívánatos,fogadra való köret. Sokszor én sem kívánom,de ilyenkor sütök két rúd fasírtot,felszeletelem és csinálok házi hambit. Nagy kedvenc itthon :) ez mégsem gyors kaja,olcsóbb is és azt teszel bele,amit csak akarsz! Néha én is ilyen vagyok,megkívánok valamit és ilyenkor semmi mást nem akarok,csak azt. Bármi áron :) nekem is volt ilyen főtt étel-ellenes időszakom,de inkább az elején. azért valamit próbálj enni,valami normális kaját,mert ez a sok szirszar csak a kilókat rakja rád. Tapasztalat :(
2012. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyok és remélem nem tart sokáig ez az időszak, mert a sok kaja csak a kukában landol. A kilók meg rajtam.. :S
2012. okt. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!