Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családi pótlékkal kapcsolatos...

Családi pótlékkal kapcsolatos kérdés? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Mondhatom magam egyedülállónak, ha külön élek a páromtól? (Persze ő mindenben fog segíteni) De mondhatom így magam annak vagy nem minősülök egyedülállónak?
2012. okt. 3. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem csak papíron éltek külön. Gondolom azért nem fogja a fél fizetését odaadni, ha nem alkottok egy párt és nem éltek egy háztartásban.
2012. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De párt alkotunk, a lehető legtöbbet együtt is leszünk, csak van 1-2 ok ami miatt ő nem költözhet...
2012. okt. 3. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem közös a lakcimetek,egyedülállónak számitasz.HA közös,de tanulsz akkor szintén egyedülálló vagy.
2012. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!! :)
2012. okt. 3. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy 1000ft miatt miért éri meg kockáztatni? És ha feldob titeket majd valaki?

Jó tudom, nem ezt csinálod, csak feltettél egy kérdést erről. Igazából vegyük költőinek kérdésem.

2012. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel külön éltek így szerintem annak számítasz
2012. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!