Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok csecsemőgondozással...

Tudnátok csecsemőgondozással kapcsolatos könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem nézelődni csecsemőgondozással kapcsolatos könyvek után, viszont úgy látom, elég széles a választék. Tudnátok javasolni könyveket, amelyek szerintetek hasznosak, számotokra megfelelő volt? Megkaptam anyukámtól az Anyák könyvét, amit még ő vett régen, nagyon jó, ilyesmit szeretnék, csak rengeteg az idejétmúlt dolog benne. Előre is köszönöm, ha segítetek!
2012. okt. 3. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Felicitas könyvek kincset érnek!
2012. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Azért még várok válaszokat, kinek mi jött be az első időkre, mi volt még nagy segítség. :)

2012. okt. 3. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
En tobbet megvettem, parat el is adtam mar. Nekem az "az a 12 honap" nagyon bejott. Iszonyu vastag, rengeteg hasznos gyakorlati info. Tenyleg jo. Nezz bele egy konyvesboltban.
2012. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem! :)
2012. okt. 3. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Baba született (ez magyar úgyhogy mindenféleképpen hasznos,magyar viszonyokra van felépítve), vicky lansky: szülők lettünk ( jó kis könyv, de van ennél jobb is), Dr carol cooper: a baba fejlődése.lépésről lépésre.(ezt is ajánlom!) Elizabeth Fenwick: Kismamák nagykönyve ez tényleg nagyon nagyon jó! jó kis képek vannak benne!) 365 ötlet kezdő szülőknek, 365 ötlet hogyan nyugtassuk meg síró gyermekünket, claudia schafer: Hogyan fejlesszük a 3 évesnél fiatalabb gyermekeket.
2012. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok . Dr Spock könyvét meg ne vedd! teljesen haszontalan, idejétmúlt ez is.
2012. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kismamák nagykönyve, Éjszakai gondoskodás, Barátnőim az anyaság első évéről :-)
2012. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én két évvel ezelőtt még az Anyák könyvéből tanultam csecsemőgondozónak. Tényleg van benne 1-2 elavult dolog,de azért tele van csupa-csupa hasznos dologgal is!:)
2012. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak a hasznos válaszokat!! :)
2012. okt. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!