Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, holnap töltöm a 12....

ExCaty kérdése:

Kismamák, holnap töltöm a 12. hetet. Pár napja bizsergő, remegő érzést érzek lent a hasamban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyan apró vibrálások. Nem tudom mire vélni, de annyira fura. Nem fáj, meg minden oké csak nagyon érdekes. Volt így még valaki?

2012. okt. 3. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első mozgolódásait érzed...én a 13. hét környékén kezdtem ilyesmit érezni (mintha korogna a hasam, csak ott lent), és tapasztaltabb anyukák mondták, hogy ez az, és ők is a többedik terhességnél így már előbb érezték, mint az elsőnél. 27 hetes km
2012. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húha, ilyen korán már ezt érezném? :) Holnap megyek dokihoz, talán ő tud magyarázatot adni rá.
2012. okt. 4. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont holnap töltöm a 12.hetet,nekem volt ilyen de már az eleje óta szóval nekem kizárt hogy a baba csinálta és mára már el is múlt,nekem olyan érzés volt mint amikor pl:rezeg a telefon a nadrágzsebben ,néha meg is néztem a telefonom annyira élethű volt ez a nem tudom micsoda:))jó lenne tartani a kapcsolatot hisz ennyire egyidősek vagyunk csak egy időben csinálnak nálunk mindent...van már babád,nekem ikreim vannak,fiúk:)
2012. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti a baba. Nekem is azon a héten kezdődött, orvosom szerint sokan érzik már akkor
2012. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!