Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? Nyákdugó meg van még nektek? Ct mit mutat? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
38+3 vagyok, nyákdugó megvan, zárt méhszáj, nincs keményedés, nincs jósló. Múlt héten 3-3,2 kilóra mondták a babát. Jól vagyok, tele energiával, nincs panaszom.
2012. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már 40+1 vagyok,3109 gramm volt a 38.héten és még most is megvan a nyákdugó.Méhszájam is 2100volt a 39.hétig.Nst nem mutat semmit,se jóslóm,se semmim nincs.
2012. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NST nekem sem mutat semmit, de néha jósló fájásaim vannak. Nyákdugó még nem távozott. Nekem is kb. 3100g-ra saccolták a babám súlyát, de szerintem több a kis moszatka. Első babámat is 3100g-ra saccolták, rá 4 napra 3800-gal született meg. Nekem nyilal alul, a pocakommal nehezen mozgok, szóval csak fekszem, hogy kihúzzuk jövő hétfőig még.
2012. okt. 3. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

én péntekem kezdem a 38-at. 36+5 hetesen 3000 gr ra becsülték, a nővér szerint nem lesz kicsi, szerintetek mire számítsak??

most pár napja előfordult nálam rossz közérzet, hasam alul fájdolgált, 2 napja megjelent enyhe derékfájás néha. úgy kb 5 napja meg olyan "rossznak" érzem a gyomrom, mint amikor vmi gyomorbacin vagy túl és olyan furának, gyengének érzed. eddig amúgy szinte teljesen problémamentes voltam, kezdeti szunyókákon és a 40fokban a lábviezesedésen kívűl semmi bajunk nem volt.

2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és nyákdugóval nem találkoztam és zárva voltam még 24én.
2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs mit adni a becslésre, magamon tapasztaltam,mint ahogy írtam is. Ez csak becslés, és ráadásul nem is csupán plusz-minusz 10%. A méretei alapján becsülnek, és a lényeg, hogy a méretei rendben vannak.
2012. okt. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!