Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygombám lett a cukortól...

Hüvelygombám lett a cukortól sajnos! Vettem Canesten Kombit és a kúp reggelre egészben pottyant ki belőlem! Pedig normálisan helyeztem fel! Tudna vki segíteni?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom szabin van! vegyek inkább vmi más kúpot?

16 hetes vagyok!


2012. okt. 3. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
De megpuhult,nem? Mert nekem is kijött anno,igaz nem tudom,hogy egészben-e,mert csak egy nagy maszat volt a betéten,de jó sok cucc volt benne,szóval gondolom kilökődött. Viszont ennek ellenére használt. Nem hiszem,hogy felszívódik.
2012. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi h írtál!


igazából betettem egy nagyon betétet mert azt gondoltam h majd kifolyik vmi..de semmi..és kb amikor kijött belőlem ugyanolyan volt mint amikor felraktam! este 10kor raktam fel és reggel 8ig nem keltem fel!

velem van a gond?:D hüllő vagyok?!:P

2012. okt. 3. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hüllő lennél! :D Amúgy a cukor okozta gombát candidának hívják, esetleg így kérdezd meg a patikában, hogy tudnak-e valamit rá, mert hogy szerinted a kúp nem használt. De azért én várnék legalább 1-2 napot, hogy lássam, van-e eredménye a kipottyant kúpnak és ha nincs, csak azután mennék másikért.


32 hkm

2012. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!