Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes vagyok, minden rendben...

Kissbe kérdése:

21hetes vagyok, minden rendben volt ultrahangon. Most kevesebb volt a magzatviz. Rendellenességre utaló jel nincs! Nincs magzatviz szivárgás. Azt mondta az orvos attól lehet, hogy a pici ivott, de épp az ultrahang előtt nem pisilte ki?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetbe?

#21 hetes terhesség #magzatviz.
2012. okt. 4. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha az én történetemet írtad volna le.

Szintén 21 hetes voltam ( 21+3 napos) amikor !d-s uh-n mondták, hogy fele annyi a magzatviz mint kéne. Jól beparáztam.. Hivtam az orvos, 3 nap múlva beutalt kórházi uh-ra, ahol azt mondták, éppenhogy kevesebb a viz, nincs is jelentősége, a baba szépen fejlődik,sőt, kicsit nagyobb is, de azért 10 nap mulvára beutaltak genetikai uh-ra is. Elmentem, ott már normál mennyiségű volt. Nem tudják, hogy azért volt e,mert a 4d-n épp a cserélődés folyamata zajlott,vagy a szonográfus látta rosszul. Megnyugtattak,hogy nincs gond.

Ha nagyon aggódsz, akkor javaslom a Bajcsy kórház genetikai tanácsadását, kedden és csütörtökön, fél 2-től vannak ott, nem kell időpontot kérni, csak vidd a papírt, amin az áll,hogy kevesebb magzatviz, és mondd hogy azt mondták menj el a biztonság kedvéért. Nagyon aranyos a genetikai doki, Dr Ferenczi Miklós. Ja, és ha mész, korán menj, és vigyél szendvicset meg üditőt és könyvet, mert minimum 4 órát fogsz ott ülni, mivel sok kerületből jönnek.

Remélem tudtam segiteni, nyugodj meg nem lesz baj.

2012. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséged!Próbálok nem idegeskedni,mert az orvos azt mondta picivel kevesebb csak.De nem birom ki azt a 3 hetet,mire vissza rendelt...
2012. okt. 5. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!