Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Femibion 800 mekkora? Az...

A Femibion 800 mekkora? Az elevitet nem tudom lenyelni, ezért gondoltam, hogy ezt veszem.

Figyelt kérdés

Van valakinek esetleg tapasztalata? Milyen árban van?

Mennyivel kisebb, mint az elevit?



2012. okt. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fele akkora méretben ,de árban közelíti a dupláját....
2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én mindig összetörtem két kanál közt az elevitet. sőt a vasat is .

a száz db-os elevit a leggazdaságosabb muszáj volt alternatívát találni mert csak azt szedhettem - jód miatt-

2012. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkora mindkettő. Én az elején Femibion 800-at szedtem, aztán átálltam az Elevitre (de leginkább az ára miatt). Nekem is nagyon nehezen ment az elején, aztán megszoktam.
2012. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én beveszem a számba aztán a vizet,hátra hajtom a fejem így hátra csúszik a gyógyszer is és nyelek egy nagyot.Eleinte én sem tudtam bevenni,de begyakoroltam:) Femibiont szedek és 6080ft ot kérnek érte:(
2012. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm anyukák:)

Nos, elmentem és vettem femibion 800-at.

30db-osat vettem és 2700ft volt, meglepődtem, mert írtátok, hogy nagyon drága:) és tényleg kisebb mint az elevit. Remélem ezt betudom venni:)

2012. okt. 4. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült lenyelnem az elsőt:)

Köszi a segítséget:)

2012. okt. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!