Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szabad hosszú távokat...

Meddig szabad hosszú távokat levezetni, leutazni várandósan? (1400kmről van szó kb)

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs akadálya, csak mondjuk egy magzatvédő biztonsági öv az alap! Úgyis néha megáll az ember, akkor sétálsz egy picit, kinyújtóztatod magad.

Mondjuk én kb. a 25. hét után, amikor már nagy volt a pocim és fájós volt a derekam, nagyon nem tudtam egy helyben ülni, emlékszem, hogy szenvedtem egy kicsit a kocsiban, mindig állítgattam az ülés dőlésszögét, hogy hátha valahogy kényelmesebb, pedig csak 400 km volt a max, amit egyben autóztunk, de azt mondjuk sokszor, elég sokat mászkáltunk szinte végig.

2012. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha folyamatos kontroll alatt vagy akkor sztem sem lehet gond.Csak tudjon róla dokid,h ennyit utazol,mert akkor kicsit jobban figyel méhszájra,ilyesmi.Nálunk így volt,bár én kb a harmadát utaztam csak . Te is figyelj magadra. Előttem írták a biztonsági övet,stb., de a testi tünetek is fontosak: lábdagadás, fáradékonyság, stb. Nyugi,ha a gyerek nem fogja bírni,akkor ha akarnál sem tudsz majd ilyen távokat megtenni. Kiboxolja ő azt magának,h ideje lenne egyhelyben megülni,Anyu! :)
2012. okt. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyén függő. Én 32 hetesen 80 km-ert vezettem, de mire hazaértem már elég rosszul voltam. Hozzá kell tenni, hogy nem voltak jók az útviszonyok és az autó is fapados volt. De alig vártam, hogy lefeküdhessek.
2012. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!