Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos várandósan fáj a...

8 hónapos várandósan fáj a mellkasom ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap fáj a mellkasom a bal oldalon,rögtön a mellem alatt. Mitől lehet valakinek volt már hasonló panasza? Menjek orvoshoz?
2012. szept. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nyolc hónaposan olykor még a hajam is fájt

komolyan mondom olyan helyeken éreztem fájdalmat, hőhullámot, forróságot, hideget, ahol még soha életemben


és a nyolcadik hónaptól iszonyatos légszomj

úgy kellett arrébb piszkálni a babát hogy kapjak levegőt


ha ezeket mind elmondtam volna terhesgondozáson az egész időszakot kórházba tölthettem volna

2012. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, lehet hogy nyomja már a mellkasod, nekem is ugyanez van! ma akkorát belém rúgott, hogy majd leestem az ágyról.csak kicsit hátradőlve tudok ülni, begörbíteni a hátam esélytelen.. :D
2012. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj! Az én problémám ugyanez mint neked. Rákérdeztem a dokinál, és azt mondta, hogy a rekeszizmot nyomja a baba felfele, vagy valami ilyesmi, szóval semmi ok a pánikra. Én mondjuk nem érzem egész nap. Intenzívebben a fekvésnél jön elő, ha a bal oldalamon fekszem, és még felkelés után is fáj egy kicsit,de egész nap azért nem.

Ezzel nem kell orvoshoz menned. Boldog Babavárást! 28 hkm

2012. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. :)
2012. szept. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!