Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor kihez menjek?...

Most akkor kihez menjek? április 1-én volt utoljára mensim,3. -ra van időpontom a nőgyógyászatra, de azt mondták valami gond van azonnal menjek soron kivül!

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon kicsit véreztem és megijedtem,mivel első baba,35 elmúltam,benzinkúton dolgozom és 13 órát állok!Ma felkerestem a nőgyógyászatot ahonnan vizsgálat nélkül áttküldteka terhesgondozóba,még a dokihoz sem jutottam be,és onnan pedig elküldtek szintén vizsgálat nélkül,mert hogy még nincs kiskönyvem!
2008. máj. 19. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemetek! Ennyi erővel meg is halhat az ember! Felháborító! Védőnőhöz csak akkor tudsz menni, ha nőgyógyász ad papírt arról, hogy terhes vagy. Akkor honnan lenne kiskönyved? A vérzés miatt nem hinném, hogy aggódnod kellene, de igazad van, az a biztos, ha orvos is megerősíti, hogy nincs baj. Most is vérzel, esetleg görcsölsz? Én a helyedben visszamennék, hiszen most ti vagytok a legfontosabbak!
2008. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen a viszonyod a háziorvosoddal? Nem tudod vele megbeszélni, hogy vmilyen indokkal vegyen táppénzbe? Akkor tudnál otthon feküdni, pihenni.

Amúgy érdekes az eljárás felétek, az kétségtelen...

Jó egészséget kívánok!

2008. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj mas nodokihoz!
2008. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! Minél gyorsabban keress másik dokit, mert ez úgy látszik, nem orvos, hanem egy szemétláda. Sok jóra szerintem ezután sem számíthatnál tőle. De mindenütt vannak jó orvosok. Amúgy egy normális doki azonnal táppénzre vesz, ha ilyen munkát végzel.

Minden jót neked!

2008. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van! Keress gyorsan másik nőgyógyászt! Időpontnál meg kérd, hogy sürgős terhességi vizsgálatot kérsz, akkor kell hogy adjanak, minimum másnapra. Olyan helyre menj, ahol több doki is rendel, mert akkor biztosabb a gyors időpont. Egyébként meg védőnőhöz minél hamarabb el kéne menned, mert ő is javasolhatja a táppénzre való felvételedet, ha nem tudsz megegyezni a munkáltatóddal a könnyített munkavégzésről. DE szerintem mindenképpen táppénzre kéne menned, mert 35 fölött már amúgy is sokkal jobban kell vigyázni. Én azt sem értem, hogy miért nem küldet el rögtön ultrahangra? A sima nőgyógyász nem fog tudni megvizsgálni teljesen.
2008. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi (előző hsz-oló vagyok), hogy szerintem -bár még az elején vagy- , de érdemes lenne keresned egy szülészt, akihez fogsz járni, mert akkor őt bármikor felhívhatod, mehetsz hozzá és nem fognak így dobálni.
2008. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!