Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta borzalmasan vagyok,...

Reggel óta borzalmasan vagyok, sírok folyamatosan, a baba pedig nem nagyon akar mozogni, szerintetek menjek ügyeletre miatta? 28 hetes

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha attól megnyugszol menj

a nem nagyon az mit jelent?

ha kicsit mozog én nem mennék

2012. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
általában nagyon aktív baba, ma meg nagyon keveset mozgott és azt se annyira erőteljesen mint szokta
2012. okt. 5. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan időszakaik, amikor kevesebbet mozognak. pihennek, nőnek, fejlődnek.

nekem ha ilyen volt, ettem egy kis csokit, vagy ittam kólát, attól elvileg "felpörögnek".

másik: próbálj megnyugodni, akármiért is sírsz. a baba érzi, ha nem vagy jól.

2012. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ki vagy borulva, a baba is meghúzza magát. Mindig érzékeli a hangulataidat, és ő is igazodik. Ne aggódj.
2012. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kittycica1987 ***** válasza:
100%
Szerintem először nyugodj meg! Nem szabad felidegesíteni magad. Én is szoktam néha és akkor nem mocorog annyira. Nyugi és meglátod minden rendben lesz :)
2012. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt voltam ma uh-on, csak nekem 3 napja alig mozgott. Nagyon idegesített már. Engem megnyugtattak hogy minden oké. Nem bánod meg szerintem ha bemész. Engem megnyugtattak.
2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!