Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! 10 hetes vagyok, az...

Anyukák! 10 hetes vagyok, az utóbbi pár napban a tisztasági betétemen erős sárga színű folyást fedeztem fel, kb napi 1x-2x jön elő. Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
De semmi viszketés meg nem csíp és nincs szaga. Az orvosom azt mondta, hogy ilyen előfordulhat. Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2012. okt. 5. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt a nyálkahártyák fokozott aktivitása tipikus kora-terhességi tünet, orrfolyás, erős nyálképzés, bő hüvelyi folyás. Ha szagtalan és nem viszket akkor normális, az égész terhesség alatt végigkísér majd, hol kevesebb hol több lesz.... de ha legközelebb dokihoz mész, vegyen kenetet és akkor biztosan megtudod!

Minden jót!

35 hetes kismama

2012. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. okt. 5. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az erős sárgával én elmennék orvoshoz, mert az igaz, hogy akár végig is lehet ilyen folyás a terhesség alatt, de csak fehér színű és nem sárga, a sárga szín fertőzésre utal.
2012. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15-én megyek a fogadott orvosomhoz, akkor megnézetem.
2012. okt. 5. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sárgás is szokott lenni, tenyésztésre is elküldték, semmi gondot nem mutatott ki.

Szóval nem mindig jelent fertőzést, ne aggódj, de azért majd említsd meg a dokidnak, ha mégy.

2012. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt sárga is, sőt néha meghatározhatatlan színű, sosem volt szaga, nem viszketett, doki rendszeresen vizsgált és sosem volt gondom!azt javaslom mindenképpen nézesd meg, én is ezt tettem és meg is nyugodtam hogy nincs semmi baj. különben meg sztem betétfüggő is, de van, ami olyan anyagú belül, hogy elszíneződik tőleg a váladék és ezért is lehet megtévesztő!

de doki mindenképpen lásson!

ja igen, és valóban végigkísérhet, nekem is a mai napig van.


38hkm

2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!