Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bővebb fehér, illetve erős...

Edus83 kérdése:

Bővebb fehér, illetve erős sárga folyás de szagtalan nem normális ügye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt a nyálkahártyák fokozott aktivitása tipikus kora-terhességi tünet, orrfolyás, erős nyálképzés, bő hüvelyi folyás. Ha szagtalan és nem viszket akkor normális, az égész terhesség alatt végigkísér majd, hol kevesebb hol több lesz.... de ha legközelebb dokihoz mész, vegyen kenetet és akkor biztosan megtudod!

Minden jót!

2009. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen picit meg ijedtem:))!!19hetes
2009. szept. 14. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én 22 hetes vagyok, az elejétől van, de a doki ugyanazt mondta mint az előző válaszoló. Ha szagtalan és nem rózsaszínes, barnás, nincs viszketés, csípés, akkor normális. Van olyan nap, hogy egyáltalán nincs, van olyan, hogy 3-5 tisztasági betétet használok el. A dokinak tényleg meg kell említeni, mert egy kenetvételt megér.
2009. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!