Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kismama nagyon túlhajtj...

Ha egy kismama nagyon túlhajtja magát az utolsó hetekben az beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
cipel, takarít ezerrel,hajolgat stb..

2012. okt. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
van akinél beindul, de van akinél nem. sajnos nem mindenkinél működik ez a megoldás a babó siettetésére :)
2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap is és ma is nagytakarítottam. Létrára másztam, kicsit cipekedtem, de egyetlen pihenővel átdolgoztam a napot. Nem indult be, nálunk a szex sem jött be, és a meleg víz sem. Nem engedi irányítani magát a kislegény. Ő akarja eldönteni mikor születik.

39 hkm

2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rólam van szó, igaz 35 hetes vagyok, hamarosan 36,de a napokban sokat hajtottam ,mint te kedves utolsó sokat takarítottam, meg ma is elég sokat,és délután óta meg nem áll,most is nagyon aktív már 1,5 órája

voltak kisebb fájásaim de elmúltak,

remélem nem lesz szülés belőle, holnaptól már pihenek egészen szülésig :)

2012. okt. 5. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok, kb 2 hete úgy duzzadok az energiától, hogy az öröm nézni. Nem bírom magammal, pörgök, festek, pakolok, takarítok, de semmi fájás, semmi bajom, talán még túlhordás is lehet belőle.

Valakinél beindíthatja a szülést, valaki meg úgy marad, aztán jön a baba, amikor akar. Én biztosan a második kategória vagyok.

2012. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a mai napig ugyan úgy élek ,mintha nem lennék terhes. Vagyis egyszer kétszer jobban elfáradok, de ugyan úgy jövök megyek, tömegközlekedem,játszom gyerekekkel, takarítok stb. Sőt valamelyik nap még vissza is futottam nagymamásan a pénztártól még valamiért. :) 34 hetesen 3 napig alig pihentem,mert esküvőnk volt. Akkor vonatoztam ,cipeltem ,meg se álltam egész nap. Úgy ,hogy kb 23 héttől keményedtem és pihenőt írt fel a doki meg emelt magnéziumot és már volt műtve a méhszájam is . Szóval csinálhatok én bármit ,majd akkor jön ki a kisfiam mikor ő akar , de jól érzi magát ,szerencsére én is :) Bár az esték már fájdalmasak. 39 hkm
2012. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!