Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ülőfürdő megszüntetheti a...

Az ülőfürdő megszüntetheti a fájásokat? Vagy beindíthatja a szülést? Mindkét dologról hallottam már, de részemről igen bizonytalan vagyok! 38 hetes kismama vagyok és szinte végig ülőfürdőztem.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jóslófájást megszűnteti, az igazit beindíthatja, állítólag.
2008. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szia a forró víz be indithatja mert el lazulnak az izmok.
2008. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
én is végig ülöfürdöztem,pedig hallottam hogy ne valami hatäsos..engem megnyugtatott,és ellazultam töle,és nem inditotta be a szüléSt.
2008. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az ülőfürdő csak a jóslófájásokat szüntetheti meg. Ha már igaziak azokat nem mulasztja el.Ezért is tanácsolják, hogy ha fájásokat érzünk üljünk egy kád melegvízbe...és ha nem segit akkor az már nem jóslófájás.Ha nincs fájás és csak "úgy" bele ülsz egy kád forró vízbe, beindithatja a szülést, de ez nem mindenkire érvényes. Tippek között emlitik, mint a sexet, hogy beinduljon a szülés :) Valakinél beválik valakinél nem. 38 hetes pocakos
2008. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat ülőfürdőztem és semmi.Amúgy,amikor igazi fájások vannak azt megérzed.Tudni fogod,h mi az és mi nem az.Ez így eléggé légbőlkapottnak hangzik,de majd,amikor már túl vagy a szülésen jussanak eszedbe ezek a sorok,és érteni fogod,h miről beszéltem!


Könnyű szülést!

2008. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!