Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-10-12 perces fájásaim...

6-10-12 perces fájásaim vannak! Ha lerövidül még jobban de a magzatvíz nem folyik el itthon akkor is menjünk a kórházba már? 38+4 km

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 06:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp.Négy hónappal ezelőtt én sem vártam meg,hogy elfolyjon :)Hamarabb kitágultam,mint hogy a burok repedt volna és nekem repesztették.Szóval ne várj szerintem!Sok sikert,könnyű szülést,aztán jó babázást!
2009. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi:)! Akkor megyünk ha még kicsit rövidül. Félek rendesen..
2009. aug. 5. 07:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú,ez izgalmas!:) Igen,akkor is menni kell,ha nincs magzatvíz!
2009. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szia, én rendszeres 6 perces fájásokkal mentem be a kórházba, nem folyt el a magzatvíz , repeszteni kellett a magzatburkot. remélem össze van készítve a csomagod.

könnyű szülést ,jó babázást kívánok.

vigyázz magatokra

2009. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen össze van:)! Leginkább 7 percesek de van még hogy 10-12 is néha!
2009. aug. 5. 07:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok nektek!

En jol elvajudtam otthon, a korhaz is kozel volt, ugyhogy nekem azt mondtak, hogy ot percesekkel, vagy az alattiakkal eleg bemenni. Igy nem is voltunk ben sokat a baba szuletese elott, kb negyedoraval a beerkezes utan jottek a tolofajasok, ra fel oraval kesobb kint volt a fiam.

Viszont elotte betelefonaltam, hogy keszuljenek (ketszer is telefonaltam, eloszor meg a vajudas elejen, akkor mondtak, hogy ot percesek kornyeken menjek, majd masodszor indulaskor hivtam oket).

2009. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy be kell menni!!!

Nem biztos,hogy a burok magától meg fog repedni,lehet,hogy a doki fogja repeszteni.Ha rendszereződnek,menni kell.


39 h

2009. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi újság, otthon vagy még? Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, csak szeretnék könnyű szülést kívánni neked! A többit meg már leírték előttem :)
2009. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez nagyon izgi!!! Lehet azóta már megvan a baba :D

Könnyű szülést kívánok! És persze jó babázást! Már várom ezt a pillanatot én is! :)

31 hetes pocakos

2009. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szia!mire én ezt olvasom addigra te már boldog anyuka vagy és elfelejtetted minden kínod bajod. remélem minden oké volt! sok boldogságot és jó egézséget neked is meg a bébinek is. írd meg mi hogy ment és mi lett és mekkora:))
2009. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!