Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellett valakinek 35. héten...

Kellett valakinek 35. héten aneszteziológiai vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam 36 hetesen, mert progis császár lesz. Mire vagy kíváncsi?

Üdv, 37 hkm

2012. okt. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen vizsgálat.

Sürgősségi császárom volt,előtte bejött az aneszteziológus "kikérdezni".

2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Csak az érdekelt, hogy a leleteket (vér, EKG) nézik meg, vagy csinálnak valami vizsgálatot is? És hogy kinek kötelező menni? Mert a fogadott orvosommal nem volt programozott császár megbeszélve, de NST-s rendelésen aki benn volt orvos, ilyen vizsgálatra adott beutalót.

Eddig minden eredmény rendben volt, baba fekvése mérete normális, és védőnő sem említette, hogy ilyenre készülni kell a 36. heti vérvételen és a heti NST-en kívül.

2012. okt. 3. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra vizsgálat nem volt, csak kérdezgettek az előző műtétekről, betegségekről ilyesmi. Meg persze nekem elmondták, hogy fog zajlani a dolog. De ha Te természetes szülésre készülsz, akkor nem nagyon értem én sem.

Üdv, 37 hkm

2012. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!