Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, akinek rosszabb lett a...

Van, akinek rosszabb lett a kapcsolata a párjával, amikor teherbe esett?

Figyelt kérdés
Főleg, ha tervezett baba volt...
2012. okt. 7. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem,hogy romlott a kapcsolatunk.De utána rájöttem,hogy én vettem fel rosszul a dolgokat.A hormonok közrejátszottak benne.
2012. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyenlőre azt érzem hogy némileg romlott, persze mindent túldramatizálok a hormonoknak köszönhetően, nekem minden egy világkatasztrófával ér most fel, szóval lehet nem is romlott csak én fújom fel a dolgokat :S
2012. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem romlott. Másképp állt hozzá, mint ahogy elképzeltem. Meg úgy tekintette, hogy a terhesség nem betegség, ami igaz is, de egyáltalán nem volt tekintettel arra, hogy más állapotban vagyok.
2012. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi kapcsolatunk is romlott. Nagyon egyedül érzem magam, nem segít szinte semmiben, csak addig fontos neki a babavárás, amíg a haveroknak sztorizgat, velem meg nem foglalkozik (pedig nem kérnék sokat). Lehet, hogy eddig is ilyen volt, de mostanában nagyon mgrémít a dolog, hogy nemsokára családnak kellene lennünk és mintha nem előre, hanam visszafele fejlődnénk.
2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

néha en is ugy erzem, hogy romlott... elso alkalommal nem is terhesség alatt, inkabb miutaán már megszuletett a fiunk, de igy utolag latva ketten kellettunk hozza...aztán szépen leketyegtek a hormonjaim:)

most a második terhességnél már nagyon egyedul érzem magam...a férjem sokat (vagy legalabbis sokaig) dolgozik, még a ház korul is van befejeznivalo, én is dolgozom rendesen, néha tulora is befut, itt a 4éves nagyfiunk, és bar 31. heten vagyunk, ugy erzem, csak telnek a napk, és nem vagyunk "rahangolodva" a babavárásra, hiaba nagyon akartuk minharman.....

2012. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ugyanezt érzem...mintha elmennénk egymás mellett...

Ő is rengeteget dolgozik, sajnos ilyen a munkája. De már most biztosan tudom, hogy emiatt a gyermekünk nevelésében nem nagy szerepet fog játszani..

2012. okt. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!