Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány évesen vállaltatok...

Ti hány évesen vállaltatok babát? 23 évesen nem vagyok, , túl, , fiatal a gyerek vállaláshoz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Férjezett vagyok,a férjem 26 éves..10 hetes terhes vagyok..szerintetek fiatalok vagyunk a babához???Én úgy gondolom,hogy egyáltalán nem,mert mindketten komoly gondolkodásúak vagyunk,és terveztük a babát,tervezzük az életünket.Csak azért tettem fel ezt a kérdést,hogy ti mit gondoltok?!
2012. okt. 4. 14:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi,félre írtam,még csak 9 hetes vagyok!!
2012. okt. 4. 14:53
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

én még csak 20 napja vagyok 24 éves. szerintem ez teljesen normális életkor a gyermekáldáshoz!

15hkm

2012. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én 21 éves vagyok, a férjem 23 éves, 6 hónapja házasodtunk, és 12 hetes terhes vagyok! Ha ugyérzed készen állsz egy babára és persze arra is megvan a lehetöséged hogy felnevelhesd egy szerteö kedves családban, akkor miért lennénk fiatalok hozzá! Van aki 35 éves és még mindig nem áll készen az anyaságra! Ez változó és személyiségtöl függö! Boldog babavárást neked!
2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenki más. Én is 23 éves vagyok, 23+6 hetes terhes, 24 leszek pont, mikor szülök. Persze fiatalnak érzem magam, de nem a babázáshoz :) Szerintem teljesen ideális kor. Viszont vannak olyan ismerőseim, akik velem egyidősek, ill. 1-2 évvel idősebbek és nem tudnám elképzelni (ők sem:)), hogy megérettek volna a gyerekvállaláshoz.
2012. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

23 éves vagyok, 1 éve házas, a férjem 30 éves. Terveztük a babát és én teljesen érettnek gondoltam és gondolom mind kettőnket. Házunk autónk van, a fizetésünkből közepesen jól élünk.

14hkm

2012. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Ne viccelj, ez a legjobb kor.

Én is 23 voltam az első gyereknél, most már középiskolások, és még bírom a tempót, a dumájukat!


Ne törődj a mai divattal, aki 40 táján vállal gyereket, szerintem nem normális. Akkor a gyerek nagyszülei már milyen idősek, (ha élnek)?

És mire kamasz, majd felnőtt lesz az a gyerek, és jönnek a gondok, addigra a szülei is majd' 60.

Unokákról meg nem is álmodhatnak 70 előtt....


Na ne.

2012. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

29 voltam első babánál 32 a tesónál.


ez agyban dől el .sztem igen de majd kiderül.

a házasság, a komoly hozzáállás már jó alap.

2012. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így gondolom :) Én el sem tudnám képzelni azt,hogy 30 éves korom után szüljek.A második babámat is még huszon évesen szeretném a világra hozni :D
2012. okt. 4. 15:11
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Király! Én most várom a másodikat 25 éves vagyok. Szerintem, ahogy érzed... Mi legalább nem leszünk öregek gyerekünk ballagásán, és az unokákat is még ránk merik bízni majd, és lesz másodvirágzásunk, amit a későn gyermeket vállalók sajnos nem érnek meg, és nem lesztek túl aggódók, elkényeztetősök, mint ami az idősebb először szülőkre jellemző. Negatívuma talán egy van, már nem leszel soha olyan helyzetben, mint mikor még nem volt gyerek, kicsit a szabadság veszik el, de ez simán megéri.:)
2012. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
kedves utolsó! annyiban nem értek veled egyet,hogy dehogy nem leszünk szabadok újra! kb 43-45 évesek leszünk,mire a gyerek végez az egyetemen és munkát vállal! onnan jön majd az új fiatalkor apával! :) megint mozi, vacsora, esetleg tánc :) csak úgy öregesen,de akkor is nagy élmény lesz! :)
2012. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!