Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten tudtátok meg a...

Hányadik héten tudtátok meg a babátok nemét? Esetleg van, akinek a 12. héten tippeltek rá valamit és végül az lett?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekem fiút mondtak -az is lett :-)


A barátnőm a szomszédban ,ő újságolta-lány..a 3. a családban..mindenki bíztatta, korai még az uh...elnézték! És lám nem !

Jó szonográfus, gyakorlott uh-s doki látja állítólag!

2012. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

unokaöcsémet 12 hetesen fiúnak mondták, hát fiú is lett :)

nekem 12. uh-n nem mondtak semmit, ráadásul nem is a saját dokim vizsgált...

de a 16. héten lányt mondtak, utána 18. héten 4D-n szintén, jól beterpesztett, láttuk rendesen a kis nuniját :)

2012. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én holnap töltöm a 40. hetet de még most se tudom :)) nagyon szerettük volna megtudni, de soha nem mutatta meg a kis drágánk,úgyhogy ő egy kis kinder meglepetés lesz :)
2012. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten 95%-ra mondta a doki hogy fiú lesz, és az is lett.
2012. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 20hhetes UH-n mondta meg a doki biztosra. 12hetesen nem mondtak semmit,én meg kérdezni sem mertem olyan bunkó volt a doki.
2012. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

21 hetesem az arcát nem volt hajlandó mutatni, de azt, hogy kislány, büszkén vállalta. :D


Tetszett nagyon a kinder meglepetéses hozzászólás. :) Akkor nem nagyon tudtatok vásárolni babaszíneket, ugye?... :)

2012. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"kinder meglepetéses vagyok" :)

hát nem igazán, de sok az uniszex szín :) fehér-sárga,zöld :) persze van rózsaszín is, meg kék is, itthonra jó az :)

2012. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Kinder meglepetés lesz..." ,hát ez aranyos! :-) Majd esetleg, ha nem felejted el írd meg, hogy kislányod vagy kisfiad született! Tényleg és megérzésed van ezzel kapcsolatban?
2012. okt. 8. 09:07
 9/13 anonim ***** válasza:

A nagy fiam nemér a 36. héten tudtam meg.

A kicsinél elmentünk 14 hetesen 4D-re, és ott mondták meg. :)

2012. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál a 18. héten mondták, hogy tuti fiú,és tényleg fiú lett.

Most 12 hetesen kislányt mondtak, meg azóta már 3-szor, így remélem nem változik!

2012. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!