Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vegyek újszülöttem...

Szerintetek vegyek újszülöttemnek pihi széket vagy játszószőnyeget? Nektek melyik vált be? Mennyi volt? Hány hónapos korig tudtátok használni? Megérte megvenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A játszószőnyeget nem nagyon tudtuk kihasználni, de a pihenőszéket nagyon is.

Vittem magammal vasaláshoz, főzéshez a fiamat, énekeltem neki, és amíg nem tudott ülni, abban etettem.

Fillikid márkájú a miénk, nem ilyen csillivilli, de vízszintesig dönthető, van rajta játékhíd.

2012. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan még nem hoztam világra a kislányunkat, de vettem már játszószőnyeget, mert nagyon jó áron volt. Használtan vettem 4500 Ft-ért az Apródról. Zenél, csörög, villog stb.

Pihenőszéket is fogok venni, csak még keresem az igazit. :) (Vaterán, apródon stb.)

A pihenőszék azért is jó, mert ha rezeg, akkor nyugtatja a picit, ha hasfájós lesz.

36 hkm

2012. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pihenőszéket vegyél.Fantasztikus találmány. Beleteszed, viheted magaddal bárhová a lakásban, mi sokáig etetőszékként is használtuk. Még 1 évesen is beleült játszani.
2012. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint az eddig szólóknak. Nagyon bevált a pihenő, bárhol a lakásban lerakhattam magam mellé, és szépen eltájolódott mellettem, és én is jól éreztem magam, mert szem előtt volt a lányom a pihenő székben.
2012. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha megteheted szerezz be mind a kettőből, mert elég hasznosak. Mi kaptuk, de használva volt a játszószőnyeg is és a pihenőszék is (nem keveset).
2012. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi a pihenőszéket alig használtuk, igaz, hogy lehetett benne hordozni a fiaimat, viszont mindkettő nagyon korán (2.5-3 hónapos kor körül) kezdett el átfordulni, utána már nem maradtak el benne. A játszószőnyeget viszont nagyon szerették, sok színes kütyü volt rajta, azt amíg nem kezdtek el mászni (6 hónapos kor körül), addig használtuk, utána már csak ritkán.
2012. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő hasznos, de mi például a játszószőnyeget sokkal jobban szeretjük. Nagyon jókat játszik a fiam rajta.
2012. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én anno játszószőnyeget vettem,de jaj de nagyon nem ezt kellett volna hanem széket mert ezt tényleg nagyon dicsérik és talán könnyebbek lettek volna a napjaink a kicsikkel:)most jön a kis tesó és ami tuti hogy veszek pihenőszéket!!!:))
2012. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Autósülésben pihent (hintázós változat), a fogójára akasztottam csörgőt, meg ilyesmiket. A játszószőnyeg nem érdekelte (kaptunk egyet), hason szeretett inkább lenni. Elé raktam ezt-azt (csörgőt, plüssöt)... Így kezdett el kúszni.
2012. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi nem veszünk külön pihenőszéket, ezt a szerepet a hordozó fogja betölteni. Nagyon szépen hintázik, a karjára pedig majd akasztok egy játékspirált, játékokat, aztán abban hátha ellesz majd a kislányom főzés, takarítás, mosás... stb közben.

Játszószőnyeget még nem gondoltunk venni, eleinte még úgysem kell, utána meg majd kérünk a nagyszülőktől, keresztszülőktől stb...


34+3 hkm

2012. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!