Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben lévő...

Harmadik trimeszterben lévő kismamák ez nálatok is előfordul vagy csak én vagyok ilyen aluszékony?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen nehezen kelő ebben az időszakban vagy ez természetes?

Mindig fent szoktam lenni 7-8 között, sőt volt amikor hamarabb és simán kipattantam az ágyból! Az utóbbi hetekben 9-1/2 10 körül alig bírom kivakarni magam az ágyból!

33h km


2012. okt. 7. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna én is nagyon aluszékony vagyok, de nekem nagyon alacsony a vas szintem. Mindig ezzel vígasztalom magam, mert ennyire lusta nem lehetek. De ez még mindig jobb, barátnőm 4-5 tud aludni, szintén 3. trim.ben van.
2012. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalam is visszajott az a faradekonysag ami az elso 3 honapban volt. Pihenj amennyit tudsz, most meg megteheted!

29h km

2012. okt. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbálok sokat pihenni csak hát.......

Képes vagyok 10-11 órákat aludni. Vérszegénynek én is vérszegény vagyok, bár az eredményem éppen a határ alatt van és szedek vasat is . Érdekes módon viszont éjszaka nagyon éber vagyok és ugye a kényelmetlenség miatt is sokat fent vagyok.

2012. okt. 8. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül, ugyanazt érzem, mint az elején! 10óra alvás sokszor kevés :) délután is tudok még szunyálni minden gond nélkül! 32hkm
2012. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!