Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után ritka, hogy...

Császár után ritka, hogy fájással indul a szülés (következő terhességnél)?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy akiket császároztak, azoknál a következő szülésnél nem jellemző, hogy fájással beindul a szülés. Hallott valaki még ilyesmiről? VAgy hülyeség lehet?
2012. okt. 7. 21:37
 1/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia! Császáros voltam és nem akarom elkiabálni de 1 órája 15 perces fájásaim vannak. :)

40+3 hkm

2012. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Húúú Bernadett akkor nemsoká találkozhatsz a kicsikéddel!!!És most ezek szerint sima szülésed lesz??Én császáros voltam először és nem merev vállalni a természetes most másodjára sem...
2012. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én belevágok simán aztán ha nem megy császár. A nagyobbik fiam miatt nem akarok most műtétet.
2012. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek könnyű szülést kívánok, a kérdezőnek pedig annyit, hogy az mindegy hogy császár az első, a szülés az szülês. És minden terhesség más, tehát lehet az első pl fájással indul, a másodiknál pedig indítani kell. Ez szerintem hülyeség
2012. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első császáros volt. A másodiknál úgy folyt el a magzatvizem,hogy semmi fájásom nem volt,a programcsászár előtt 1 nappal.
2012. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem az első lett volna programozott császàr de előző reggel elfolyt sa vizem. :)
2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbak akkor lesznek 2,5 évesek amikor születik a kis tesó de én akkor is császárt szeretnék valahogy félek a természetestől,ettől függetlenül kívánok neked gyors és szép szülést majd írj már ide ha túl vagy rajta:)
2012. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sziasztok! Hát nekem fájásokkal indult este 8kor és másnap délre lett meg a fiam... Szóval nálam csak fájás volt, a víz sem folyt el magától.
2012. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Császáros voltál nem biztos,hogy fájásokkal indulsz.ha azzal indulsz,szerencséd van,mert megérzésed bejött
2021. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!