Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a ciklus végén, menstruáci...

Aki a ciklus végén, menstruáció várható napja előtti 2-4 napban esett teherbe, megjött-e még?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Még csak tipp, mert nem lett hivatalosan kimondva, de szerintem nekünk is kb 4 nappal korábban sikerült összehozni a babót.

10 hetes vagyok, de eddig minden uh-n 1 héttel nagyobbnak mondták méretei alapján.

Egyébként megjött, de nem tudtam hova rakni, mert fél napig volt rendesen, aztán semmi. Utánna másnap fél napig szinte semmi, vagy csak barnázás és ez a "niagara csöp-csöp" eltartott vagy 6 napig, pedig a normál ciklusom 4-5 nap.

2012. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!