Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez terhesség idején?...

Normális ez terhesség idején? Többi lent.

Figyelt kérdés

19 hetes kismama vagyok,és tegnap este eléggé fel volt puffadva a hasam,ami eddig is jellemző volt rám,de ennyire nem,vagy ezt már a baba is okozhatja,vagy csak a babától van,és a hormonok teszik ezt?És mostanában olyan nehézlégzés gyötör,ez is a várandósságomnak tudható be,vagy más is lehet a háttérben??Mert még mielőtt nem voltam várandós ilyen sem volt!Jah,és eddig egy pár nappal ezelőtt még volt hányingerem,de már megint nincs,és ez is már sokszor előfordult velem,vagy ez is természetes,hogy a tünetek jönnek-mennek,vagy máris féljek,hogy elhalt a babám???Fontos lenne,kérlek írjatok!

Egy 19hkm :)


2012. okt. 9. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válszolva:igen,igen, igen.ezek mind természetes tünetek,az összes amit felsoroltál,és nekem mindegyik tünet van ezek közül.én is paráztam rajta de rájöttem, hogy nem kell.volt, hogy 3 napig semmi aztán megint hányinger.ez változó és a hormonok miatt van.
2012. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már a 16. héttől elmúlt minden tünetem, ilyenkor ez már nem baj.

19 hetesen már látszódhat egy kis pukli a köldököd alatt.

2012. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem fura ha valaki ilyen kérdést tesz fel.

Neked a dokid és védönöd semmit nem mondott, te nem olvastál egyetlen egy sort sem a terhességröl?


ezek a tünetek a terhesség leg alapabb "mellékhatásai". Nem hiába hívják terhességnek, mert megterheli a szervezetet.

Minden amit leírtál tök normális, és ezek csak erösödni fognak és még kpasz mellé más tüneteket is.

2012. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást!Megnyugodtam,viszont eléggé félek,hogy elveszítem a babát,mert tavaly a barátnőm 16 hetesen vetélt el :/
2012. okt. 9. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csodálkozom rajta, hogy ilyet kérdezel. Nálam az volt az első, hogy utánanéztem a tüneteknek, mi normális, mi nem. Ha eddig még nem tetted meg, akkor kezd el olvasgatni. Ezek mind a terhesség tünetei, nem kell rosszat feltételezni. Ez azért is jó lenne, mert így nem paráznál annyit.
2012. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amiket észlelsz!

És ne a barátnődből indulj ki, mert minden ember más. Annak a babának komoly gondjai lehettek, azért ment el, de a tiéd erős, egészséges, bízz benne és a testedben is! :)


Boldog babavárást!


33 hkm

2012. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ és a megnyugtatást,igyekszem nem parázni,egészségesen élni,és figyelni a testem és a hormonváltozásaimat,márcsak azért is,hogy minden rendben legyen 'odabent'!! :) Jah,és olvasgatni fogom ezeket az oldalakat,fórumokat,sok okosság lehet bennük! :)) :S
2012. okt. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!