Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen a védőnő...

11 hetes terhesen a védőnő tud szívhangot nézni vagy csak uh-n látszik?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem az lenne, hogy 1 hetes terhesen normális ha már nem vagyok olyan rosszul mint az elején(akkor sem hánytam)de most kicsivel jobban vagyok leszámítva a fáradtságot.

2012. okt. 9. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
11 hetesen a védőnő még nem néz szívhangot, szerintem ahhoz még pici hogy lehessen nézni :) és igen normális a tünetek enyhülése
2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11 heetst akartam írni:D
2012. okt. 9. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Normális,hogy enyhülnek a tünetek.Minden rendben van.
2012. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában akkor nézi a védőnő a szívhangot,ha már érzed hogy megmozdult!
2012. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 hetesen még túl kicsi ahhoz hogy a védőnő szívhangot hallhasson.

Nekem először 19 hetesen próbálkozott, de azt is csak azért mert azt akarta hogy halljam és megnyugodjak hogy minden oké odabenn.

De hozzátette hogy nehogy felidegesítsem magam ha esetleg mégsem hallunk semmit mert még ennyi idősen is túl korai és túl kicsi még hozzá. Mondjuk ő volt a legjobban meglepődve hogy milyen erőteljesen lehetett hallani, de nem sokáig mert nem komálta ezt a kütyüt és volt helye bőven elbújni. Talán még most is tudna menekülni :-)


A rosszullétről meg annyit, hogy én egyetlen egyszer sem voltam rosszul. Semmi olyan tünet amit leírnak a nagykönyvben hogy gyakori. Nálam nem volt, se hányinger, se hányás stb. semmi.

Max. annyi hogy rengeteget tudnék aludni, de ez szerintem végigkíséri a terhességemet, mert most is ugyanígy vagyok.

Reggel felkeltem, de 10 körül már álmos lettem. Gondoltam ejtőzök egyet ebédfőzés előtt, de fél 12-kor ébredtem fel. Gyors ebédfőzés stb. És most már megint ott tartok mint egy jól lakott ovis hogy tele hassal már megint alhatnékom van. :-)

2012. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!