Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora egy 18 hetes magzat?

Mekkora egy 18 hetes magzat?

Figyelt kérdés

Most 11 hetes vagyok, és sajnos a doki nem tudott videót csinálni a babáról, mert épp elromlott a videója.

Jó lett volna otthon megmutatni. :(

Javasolta, hogy menjek vissza a jövőhéten ha nagyon szeretnék videót, de nem akarok megint fizteni.

Legközelebb 18 hetesen megyek. Gondolom, hogy nagy lesz a különbség a mostanihoz képest, de mégis szeretném tudni, hogy mekkora.


2007. aug. 29. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A magzat a 17-20. hét között: kb.350g tömegű, és kb. 25 cm. A mozgásait ha először vagy terhes a 20. hét körül már érezni fogod. Ha többedszer vagy terhes akkor már a 18. héten. Én már látta élőben 18 hetes magzatot, igazi emberke, csak piciben. Nagyon aranyosak... Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen egész terhességed alatt, és legyetek nagyon boldogok együtt..
2007. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn most a 19.hetet töltöm holnap.Tegnap voltam dokinál,a babám 14cm hosszú a popo´játo´l a fejeíg.Az orvos azt mondja,ez jo´méret,norma´lis.

szerintem a 24 cm kicsit sok egy 18 hetes terhesse´gnek.

az én babám a 16.he´ten mozdult meg elözször érezhetöen.elsö baba.nagyon jó érzés.tegnap a babámnak szépen látszódott a talpacskája,mindd az 5 újjacska´jával,minden szerve,és testre´sze.

gratula a babához.vigya´zz magatokra.

2007. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok a24 cm, akkor reklamálj Lampé Lászlónál, aki neves ember a szülészet terén. Ő írta a szülésznők könyvét is ( sok közül az egyiket legalábbis). Mert én ezt onnan írtam.
2007. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
holnap töltöm a 18ik hetet és nekem 14 cmes és azt mondta,normális méretekkel rendelkezik.a 24et én is sokallom
2007. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Arról egyikőtök sem írt hogy melyik hosszúságát néztétek a babának!Mert az UH-n a CLR-t adják meg(fejbúbtól popsiig),de a legtöbb kismamáknak szóló könyvben a teljes hossz szerepel!Így magyarázható a nagy különbség ,lehet mind a kettőtöknek igaza van!:-)))

Remélem segítettem!

2007. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. a következő oldalon követheted hétről hétre a magzatod fejlődését: [link] Sok szerencsét!
2007. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A méret ilyenkor m ég nagyon változó én a második babámat várom.Az átlag 12-13cm az ülő magasság.Nekem az első babám ennyi idősen kisebb volt mint a második.Jelenleg 18 hhetes vagyok én is.van egy oldal ahol nagyon jó dolgokat lehet megtudni a fejlődésről : [link]
2009. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!