Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire biztosak...

Gabi86 kérdése:

Szerintetek mennyire biztosak ezek a tesztek?

Figyelt kérdés
Mert pozitív volt a tesztem és csak jövő hétre kaptam időpontot a nőgyógyásztól és már kíváncsi vagyok.megnőttek a melleim és kicsit fájnak is és voltak rosszulléteim is.ugye nem csak beképzelem?mert már nagyon szeretnénk bábát.köszi a válaszokat.és még egy kérdésem lenne.a macska tényleg veszélyes a terhességre?

2012. okt. 9. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sztem ha téved a teszt, inkább "negatív irányba" szokott, mint "pozitívba".

7hetesen nekem jól mutatta ki ;)

Nekem is van lakásban macska is, kutya is, semmi bajom sem volt. Sőt, most a baba mellett is itt vannak. Nyilván nem egy ágyban alszanak... (még :P)

Remélem neked sem téved a teszt:))

2012. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, kismama vagy. A toxoplazma miatt veszélyes a babára, tehát kerüld a macskak@kit. Más almozzon ki, ha benti a cica.
2012. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Benti cica és sűrűbben kell kezet mosni a simogatom a cicát?

És sajna most egy kicsit megfáztam köhögöm meg náthás vagyok ettől lehet baja a picinek?milyen tünetei vannak még a terhességnek?

2012. okt. 9. 22:38
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, minden simogatás után kézmosás.

És ne te almozz!!!

Sűrű pisilhetnék, hányás, hányinger, émelygés, mell feszülés és fájás, érzékeny mellbimbó, hangulatingadozás, puffadás, elmaradt menzesz :), kívánósság, szagok elleni undor.

2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a teszt nem téved. Ne te almozd ki a macskát, van a lidl-ben fertőtlenítő kézmosó, 99% baktériumölő hatású, mi olyat vettünk. Macskánál nem tudom h. van, de kutyánál nekünk azt mondta a doki, h. sűrűbben kell majd féreghajtó ha megszületik a baba. Ha beteg vagy, torokra tantumverdét szedhet, náthára gyógytea( pl: hársfa). Már ne szedj be semmit. Jó babavárást.
2012. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem mostam kezet macska/ kutya után, kivéve ha "oda" nyúltam (wc, fürdés). Semmi bajom se lett. Te tudod, mennyire félted magad. Régen sem volt semmi baja az embereknek az állatoktól- lásd nagyanyáink. Sőt,mi gyerekek is az udvaron kutyák, macskák, tyúk, stb. között nőttünk fel, és élünk :)

Véleményem szt nem véletlen van ma ennyi allergiás ember, sztem a túlféltés miatt van.

Terhesség alatt nekem csak a végén volt egy kicsi gyomorégésen. Előtte semmi olyan rossz nem volt, mint a legtöbb nőket. Terhessége válogatja...

2012. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A tesztek megbízhatóak. :)

Macskaügyben: lehet, hogy életedben már átestél toxoplazmózis-fertőzésen, anélkül, hogy tudnál róla, akkor teljesen védett vagy! Egyébként pedig valóban ne te almozz, vagy még frissiben (a toxoplazma csak a levegőre jutás után órákkal fertőzőképes). A macska mellett vannak egyéb "veszélyforrások" is, amiről nem nagyon szoktak beszélni: a kerti föld, mosatlan zöldségek, nyers hús, pasztörizátlan tej. De: csak akkor fertőz, ha a szádba kerül, tehát minden ilyesmivel való érintkezés után moss alaposan kezet, és ne nyúlkálj a szádhoz. Ennyi óvintézkedés bőven elég!

2012. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A tesztek megbízhatóak! Én aug. 11én teszteltem pozitívat és 22.ére kaptam időpontot. Tüneteim: mellfeszülés alhasi gyenge görcsök, fáradékonyság későbbiekben hányinger hányás étvágytalanság.
2012. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. okt. 10. 13:36
 10/17 A kérdező kommentje:
És a terhesvitaminokról vélemény?melyik jó érdemes e szedni?
2012. okt. 10. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!