Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti hisztek ebben?

Kismamak ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés

Egy no amikor terhes megerezheti a baba nemet??? Ti voltatok mar igy? Minden jel de minden teszt es a hasam formaja is egy bizonyos lanyra utal,az osszes kinai naptar a jonas minden,es most uh azt mondtak h fiu de nem alititta 100%ra de en nem hiszem van egy nagyon eros megerzesem es nem tudom elhinni,es nem azert mert nem akarom mert ha pici fiu akkor is imadom de valah amikor ra gondolok es beszelek hozza akkor us kislanyt latok magam elott es mar azt is megalmodtam h fog kinezni.

Ti hisztek ebben? Volt kozuletek valakinek hasonlo tapasztalata?

19 hkm


2012. okt. 10. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az első perctől kislányt éreztem, nem is gondoltam rá másként, én nevet is csak kislánynevet keresgéltem. A 21 hetes UH előtt megvolt a lánynév, és a doki másnap mondta, picilány. :) Én pedig mondtam, hogy tudtam. :))
2012. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Gratulalok a babadhoz,es a jo megerzesedhez!:)

En utolso percig remenykedem nem tudom elhinni h ennyire rossz lenne a megerzesem!:)

2012. okt. 10. 10:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Én világ életemben "lányos" anyukának éreztem magam, el sem tudtam képzelni, hogy fiam legyen. Mikor terhes lettem, akkor is kislány lebegett lelki szemeim előtt. Aztán úgy a 12. hét után valahogy egyre inkább éreztem, hogy már pedig fiú lesz, már szinte biztos voltam benne. Úgyhogy nem ért meglepetésként, mikor a 19. héten az UH igazolta ezt. Azóta már 2,5 éves, és természetes egyáltalán nem bánom, nem a neme a lényeg. Szóval igen, nekem bejött a megérzésem. :)

Lehet, hogy nálad tévedtek, végül is még nem 100%-ra mondták. Egyik ismerősömnek az összes UH-on fiút mondtak, úgyhogy nagy volt a csodálkozás a szülőszobán, mikor kibújt a kislány. :)

2012. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én kislányt éreztem, sőt a család is, még a tesóm 2 éves kisfia is azt mondta, hogy kislány van a pocakban. Aztán kisfiú lett:)
2012. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én az elejétől kezdve kisfiút éreztem mondtam is itthon,hogy tuti fiú a 18.heti ultrahangon meg is mondták,hogy kisfiú :)
2012. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első perctől kislányt éreztem. 24 hetet kellett várnom, hogy kiderüljön jó volt-e a megérzésem. És igen, kislányom született!
2012. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom anno végig csakazértis kislányt várt, bár doki halkan mondta neki, hogy azért fiú névvel is készüljön, de elhessegette, nem akarta tudni a nemét - fiú lett sok lányos ruhával várva. Aztán a fiam is megörökölte a "Gréta" ruháit :o)
2012. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt megérzésem a nemével kapcsolatban, viszont a kínai naptár szerint kisfiút dobott ki. A genetikai ultrahangon pedig megerősítették, hogy tényleg kisfiú és azóta már 2 doki is így látta :). Ha visszagondolok a terhességem elejére, tényleg nem voltam rosszul, sőt, még most is jól viselem. Azt olvastam, hogy inkább a lányokkal van több hányinger, rosszullét. 33hkm
2012. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amióta az eszemet tudom, arra készültem, hogy az elő gyermekem fiú lesz. Aztán terhes lettem és a férjem annyira lányt szeretett volna, hogy szinte belém beszélte, hogy kislány lesz. Már én is úgy érzetem lány lesz. 16 hetes UH-on a doki azt mondta, 90 %, hogy lány, de a lába között van a köldökzsinór, ne vegyem azért készpénznek. A barátnőm meg csak hajtogatta, fiú lesz. Ismerős anyuka a pocakom formájából arra jutott, fiú lesz.

A 19 hetes UH-on kiderült, tuti fiú! :)

Mégiscsak az első megérzés volt a nyerő. Ráadásul mindig úgy képzeltem szőke lesz, göndör hajú és kék szemű. Hát a kisfiam pont ilyen! :)

2012. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én minden gyermekemnél éreztem ,hogy milyen nemű lesz .Most a fogantatás pillanatától szinte tudtam ,hogy kisfiú .Tüneteim is fúsak voltak és ha rám néz valaki akkor a hasamból is rögtön fújja ,hogy kisfiú . És igen kisfiú a 18 -hetes genetikain mondták meg először ,és azóta voltam sima uh meg 4 D -én is .Valóban pici fiú . Nem is értem ,hogy akinek végig pl itt irták ,hogy kisfiút néztek hogyan lehetett kislány mert nekem fényképem is van a kis himbi- limbiről és még a mérete is kiderült már .:)) Egyértelműen kukis két kis golyóval !:)
2012. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!