Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka fellépő alhasi görcs,...

Éjszaka fellépő alhasi görcs, amelyre felébredsz? 5 h. km.

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
az azért elég erős lehetett ha felkeltél rá...én megnézetném magam !
2012. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 6-7 hetesen vol egy este nekem is egynagyon erős de pár perc múlva elmúlt én is megijedtem de nem volt semmi baj,ha viszont többször előfordul hívd fel az orvosod!!
2012. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt ilyen, elég sokszor! Annyira görcsöltem, hogy simán felébredtem arra a fájdalomra! Volt, hogy alig bírtam aludni! És mindig azt gondoltam, h na, most tuti meg fog jönni! Hát nem! :) és nem volt semmi probléma nálunk! azért az orvosomnak szóltam és elküldött 5 hetesen ultrahangra, h nem mehenkivuli e, de nem volt az! most is itt mocorog vígan a pocakomban a kiscsaj!:) élvezd a babavárást és jó egészséget Nektek! :) 31 hkm

2012. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 31 hkm vagyok... nekem kb a 7. hetig tartott ez, persze nem minden ejszaka, de azert majdnem mindig elofordult! emlekszem, mindenkit hivogattam ismerosoket, baratokat, senkinek nem volt ilyen, total kesz voltam, hogy akkor valami baj van (hiaba lattuk az ultrahangon, h minden ok)! es persze sokan ijesztgettek h nekik igy indult el a vetelesuk, stb! az elso 3 honapban ezek miatt tiszta ideg voltam! nem kellett volna! sajnalom, h igy telt el a terhessegem elso idoszaka, holott tenyleg soha semmi problema nem volt! :) es most is teljesen jol vagyok! (kipp-kopp) ugyh ne aggodj, orvossal beszelj, de ennyi! nem kell masokra odafigyelni, mert minden terhesseg mas es mas! minden jót! :)
2012. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eloszor is vizelet vizsgalat kell alhasi gorcs lehet holyaghurut is.
2012. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!