Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sürgős! Nektek volt már ilyen...

Sürgős! Nektek volt már ilyen fájdalom terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen normál lefolyású terhesség, minden rendben volt babával is, velem is. Ma éjjel arra ébredtem, hogy iszonyatos égő, görcsszerű fájdalom az alhasamban, enyhén bal oldalon. Hullámokban jött, de elég gyorsan, 1-2 másodpercenként és eltartott jó pár percig. Nagyon megijedtem, párom is felébredt, hozott vizet. Aztán, mintha elvágták volna, elmúlt. Csak attól nyugodtam meg kicsit, hogy rá pár percre nagy rúgdosásba kezdett a baba. Nektek volt már ilyen? Keressem fel az orvost? Lehet ebből baj? Méhösszehúzódás volt, vagy mi? Aggódom, ez az első terhességem. 27+2 hkm

2012. okt. 8. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

ha hajnalban erre ébredtél és most dél van már lett volna baj nagyobb is ha valóban gond lett volna .


ha továbbra is mozog a baba és a fájdalom megszünt nincs vérzés akkor minden rendben.

2012. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ilyen nem volt. AZ enyhe fájdalom még nem gond, hiszen az ember teste ilyenkor nagyon sokat változik, nyúlnak a szalagok, rendeződnek a csontok stb., ami fájdalommal járhat. Viszont az iszonyatosan égő, görcsszerű fájdalommal biztos, hogy megnézetném magam dokival. Lehet nincs baj, viszont a lelkednek is jót tesz, ha megnéz egy orvos és közli, hogy nyugodj meg. Ha meg tényleg gond lenne, akkor azt jobb minél előbb látnia.
2012. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos azóta nem nagyon éreztem, mondjuk akkor reggelig nem tudtam visszaaludni, annyira lefoglalta ez az agyam...9kor sikerült, most keletem egy órája. De megnyugtató, hogy nincs vérzés!
2012. okt. 8. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Azt a fájdalmat "már ismerem", amikor nyúlnak a dolgok, azt már többször éreztem, meg a csípőm is szokott fájni, ezeket nem veszem fel. Ez most olyan volt, amilyet még nem éreztem, ezért rémített meg.
2012. okt. 8. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezért írtam, hogy ha nagyon fájdalmas volt, akkor jobb ha lát doki.

Persze mielőtt megijednél nagyon, terhességben bármi lehetséges, furcsa tüneteket tud ilyenkor produkálni a test. De ha egy doki rád néz, akkor megnyugszol.

2012. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kissbe ***** válasza:
Én pont kórházba feküdtem 2 hétig és két éjszaka ébredtem ilyen görcsre,nekem az egyik 20percig tartott,feállni,és feküdni se birtam.A másik rövid ideig tartott.Reggel mondtam az orvosomnak,meg is vizsgált,azt mondta tuti méhösszehúzódás volt.A pocim is nagyon kemény volt,magnézium infúziót kaptam.Szerintem mindenképp menj orvoshoz!
2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mielőbb fordulj orvoshoz, hogy megnyugodhass.
2012. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom. Azt mondta, hogy ha megismétlődik, akkor mindenképpen keressem fel, amúgy pihi, és emeljem kicsit meg a magnéziumot. Remélem nem ismétlődik meg. köszönöm a válaszokat, de várom még, hogy volt-e valakinek hasonló, mert azért bennem maradt kicsit a félsz!!!
2012. okt. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!