Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal Várandós kismamák, ti...

Fiatal Várandós kismamák, ti mivel töltiteknapjaitokat?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok egész nap? Reggel felkelek, párom dolgozik 8kor megy el du. 4kor jön haza. Egész nap egyedül vagyok, mikor elmegy neki állok takarítani stb.. kb 2óra felé végzek és onnantól kezdve egész nap csak ülök, ha haza jön is kicsit beszélgetünk aztán ennyi. Úgy érzem egésznap kiteszem a lelkem a házimunkáért és meg se becsülik.. Olyan egyedül érzem magam, azt hiszem már kezek begolyózni. :( Sajnos rokonaim, barátaim messze laknak.... 18éves 34 hkm
2012. okt. 11. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
hát örülj neki hogy a férjed csak 8 ra megy és 4 kor már megy haza nekem reggel fél 6 kor elmegy és este 7 kor ér haza kivéve mikor még később reggel fél 6 kor kelnek a lányaim amikor megy apa akkor kakaó mese majd öltözés a nagyobbik most kezdte a sulit 6 és fél éves a kicsi 4 éves ő ovis reggel vszem először a nagyobbat 7.40 kor indulunk majd 8 ra oviba a kicsit utána hazamegyek pakolászok főzök elmegyek bevásárolni barátnőzni nekem is essze lakik az anyukám apukám sajnos meghalt illetve a tesóm is ott lakik ahol anyukám meg a mamámék de oda se sokszor jutunk el kb 6 hetente ugy hogy szombat délelőttől vasárnap délutánig sajnos nagyon kevés aztán délután fél 4 kor megyek a suliba majd az oviba 4 re hazaérünk és várjuk apát
2012. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a párom 8 kor megy el és 7 re ér haza. nem unatkozom. netezek,olvasok,takarítok,főzök,meg mostanában okj-s kötéstanfolyamra járok a párom nagyijához :) már az első két modul megvan: egy sima,egy fordított XD

van két kutyán,csirkék,egy szem kiskacsa,őket is el kell látni. van feladat. :)

2012. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan már nem unatkozok,mert megszületett a kislányom,de veszélyeztetettként 5 hónapot töltöttem itthon a szülés előtt. Dolgozni ezerszer jobb volt =) Hát.. =D A párom reggel 6:30 és 7:00 között ment illetve megy el és olyan este 18:00 és 19:00 között ért és ér haza. Az első időkben még kitöltötte a napjaimat a házimunka,de egy idő után az is elfogy,aztán egy hónap után már az internet sem nyújt semmi újat. Szóval én a szülés előtti pár hétben már teljesen be voltam dilizve,akkor már mozogni is alig bírtam,szóval az sem volt,hogy elugrok nézelődni valahová. Nem tudom,hogyan éltem túl igazából ki kell bírni. Én olvastam,sorozatokat töltöttem le(már nem brazil szappanoperát :D) azokat néztem,meg főztem,sütöttem sütiket,és neteztem,itt a gyakorin válaszolgattam bőszen =D Nekem is mindenki messze van,szóval minden nap egyedül voltam,se barátnő,se rokon. Kitartást,már te is a vége felé jársz,már csak pár hetet kell kibírnod,és a kezedben lesz a kisbabád =) Megértelek! (ja egyébként 21 vagyok)

2012. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a szitu..

Az én párom reggel fél 6kor elmegy itthonról,és este fél7kor van itthon kb.Pénteken pedig reggel elmegy és szombat reggel fél 8 körül ér haza.Általában nagyon fáradt,de azért egy órát beszélgetünk lefekvés előtt.

Anyukám,tesóim,barátnők nagyon messze vannak,így nincs kivel beszéljek se nagyon.

Így itthon ülök,takarítok,miegymás.. de elég unalmas..

Nem is tudom h mi lesz még 2 hónapig.. megesz az unalom... :S


22éves 28hkm

2012. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én még nem vagyok várandós, de a szabadnapjaink nem egybe esnek általában, én de. dolgozom, változó időpontban, de legkésőbb fél 5-ig, akkor 6ra hazaérek...de van h már 3-kor itthon vagyok. Viszont a párom 8kor indul, leghamarabb 9 de általában 10-re ér haza...én is utálom, előre félek, hogyha állapotos leszek és már nem tudok dolgozni (fizikai munkát végzek egyelőre) akkor mi lesz velem, mert így is nehezen viselem, ha egész nap oda van, nekem meg szabad napom van.

Takarítani nem kell minden nap szerintem, max mosogatni, meg felporszívózni, esetleg főzni plusz egy két éppen adódik (mosás..stb) de ezek összesen meg vannak 2 óra hossza alatt, főzéssel egybe kötve...

Persze nekem is a bnőim más munkarendben dolgoznak, v nem közel laknak, szülők is messze....úgyh általában nincs is hova mennem....

rémálom:)

2012. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!