Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel-egy orat lehet relaxalni...

Fel-egy orat lehet relaxalni 4. honapos terhessegtöl ebben a dönthetö strandszekben?

Figyelt kérdés

[link]

Bocsanat a hosszu linkert.

Olvastam, hogy haton aludni nem lehet, mivel föeret nyomhat, amit bar az anyuka ugyis eszlel a szedülesevel, de a babanak is arthat, nem juthat eleg oxigenhez.



2012. okt. 6. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Hatradöntve relaxaltam mindig, igy lehet?
2012. okt. 6. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd csak!Én 39+3hetes kismama vagyok a negyedik gyerekkel és még mindíg háton kényelmesebb aludnom.A többi gyerekemnél is szinte mindíg háton aludtam mégse lettek oxigén hiányosak.Igen állítólag az utolsó hetekben ne aludjon háton a kismama,de te még nem állsz szülés közelében.
2012. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ébren érzed, ha szédülsz vagy keményedsz a hátonfekvéstől. Ameddig nem, nyugodtan fekhetsz fél-1 órát háton (terhestorna sok feladata is háton történik, ott mondták e bölcsességet).
2012. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én alapból rosszul vagyok az ilyen székben, de ha neked kényelmes, akkor miért ne? Úgy is észlelni fogod, ha már nem jó. A tüdődet fogja nyomnai a méhed, meg a babád először és csak utána kezdesz el majd szédülni, rosszul lenni, szóval ha elkezdesz fulladni, akkor az már egy figyelmeztetés, hogy akkor ennyi volt.


33 hkm

2012. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elsö babamnal ezt nem tudtam, es szinte naponta relaxalok ebben a szekben, es az apgar adatainal pont az oxigenes resz nem lett jo elsöre. (Akkor ezek szerint akar lehet összefügges?!) Az, hogy neha kicsit szedültem, ennek nem tulajdonitottam különösen jelentöseget, nem is tudtam erröl a hatonfekveses dologrol, valahogy elkerülte a figyelmemet...

Most 11 hetes vagyok, de erdekes, hogy sokkal több tipikus tünetem van, mint hanyinger, hajolgataskor szedüles, es ebben a szekben is kicsit nyomast erzek mellkastajekon. (Tehat nem fulladas vagy ilyesmi.)


Megkerdezhetem, mit jelent a 39+3hetes? Mi a +3?

2012. okt. 7. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

39 hetes, 3 napos.

Ha nem zsibbadsz, akkor feküdhetsz háton. Ilyen korai terhesen meg pláne! Ja és ne felejtsd el, hogy minden terhesség más! Ezért is érezheted magad most rosszabbul, mint az elsőnél.

2012. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!