Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukor vizsgálatnál...

Terheléses cukor vizsgálatnál nektek milyen értékek jöttek ki?

Figyelt kérdés
Nekem az éhgyomri 6 , a lötty után egy órával 12, két órával 3,4 lett az eredményem .

2012. okt. 11. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Alacsony a 2 órás eredményed. Inzulint nem néztek?
2012. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem nem néztek azt mondták a két órás eredményem tökéletes . De rosszul irtam 4 , lett .

Itt csak az egy órás ami magas ugye ,na de alaphangon ne fogyasztok cukros löttyöket főleg ilyen mértékben nem . Nem is hivtak fel meg semmi sem csak a dokim a 60 perces miatt küldött vissza ,ott javasolták ,hogy ismételjünk de nem szeretnék belemenni . Nagyon rosszul viseltem a múltkori terhelést is nem szeretnék a felesleges vizsgálatok miatt ártani magunknak . Az étkezési tanácsait végighallgattam , hozzáteszem eddig is nagyjából hasonlóan táplálkoztam (teljes kiőrlésű kenyér ,kevés cukor stb.)

Enyhén túlzónak érzem ezt ,hogy csak mert belém tömtek egy valag cukrot és az megemelte a vércukor szintemet rohangáljak a kórházba ismételni ,főleg azért mert a vége ugyanez lenne elmondják mit hogyan és mivel egyek . :)Itt lakik rengeteg Erdélyből jött emberke és a rakott szoknya alatt ki sem látszik a terhesség olyan kövérek na ,hogy azok mit mivel esznek a kutya sem nézi és megszülik az egészséges gyermekeiket !:))

30 hkm

2012. okt. 11. 12:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez terhességi vizsgálat volt. Azt hittem teherbeesés előtti, nem figyeltem a kategóriát.

Szerintem hallgass a dokidra.

2012. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen az lemaradt ,hogy terhességi !:)

Persze hallgatok én rá végighallgattam azt újra (feleslegesen ) amit már tudtam ! Ja meg ,hogy szuper lett a végeredmény csak az a cukros lötty utáni na az nem az igazi !Tényleg ?:O Még jó ,hogy nem :) Ettől még azért nem fogok úgy élni mint egy cukorbeteg mert szerencsére nem az vagyok hanem terhes . Köszi a választ .

2012. okt. 11. 13:06
 5/18 anonim ***** válasza:
éhgyomri 4.47 lett, egyórást nem néztek, a kétórás lett 6,57 ami miatt diabetológiára kell mennem, és majd ott eldöntik mi is legyen velünk :(
2012. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

éhgyomri: 3,8

1órás: 5,3

2 órás: 5,3!!!!


Nekem ennyi lett. 36 éves vagyok és 3. baba.

2012. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Éhgyomri 4.8,a 2 órás 7.6.A határ nálunk 7.8.Ráadásul-itt- 1 vérvételből(pláne,ha az éhgyomri rendben van)nem mondhatják azt,hogy cukros vagy.Nem kellett diétáznom.A kislányom 2 héttel ezelőtt született makk egészségesen.
2012. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A 7.vagyok.Én 40 éves leszek,és 3. baba.Különben én az V.kerületbe jártam terhesgondozásra.
2012. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm !:)

Látom van kinek nem is nézték az egy órás értékeket !

Én Gyálon lakom .

Gratulálok a babához .

Nem szabad sokat görcsölni sztem ezen mert sok esetben teljesen feleslegesen riogatják az anyukákat .:)

2012. okt. 11. 13:44
 10/18 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

nem értem, ha a határ a 7,8 akkor szerintetek nekem miért mondták hogy magas, ha a 7et sem éri el? :(

2012. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!