Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, ha turkálóban veszek...

Ciki, ha turkálóban veszek magamnak kismama nadrágot?

Figyelt kérdés

őszintén megmondom sajnálom kiadni rá a pénzt, mert úgyis csak pár hónapig tudom hordani.. meg szeretek is turizni :)

szerintem kabátot is onnan fogok venni.

más is vett innen ruhát magának?


2012. okt. 11. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ahogy látom elég sokan vásárolunk innen ruhát :)


tavaly párommal mentem el, vettünk két kabátot, egy kötött pulcsit, meg nem tudom hány pólót. mindezért azt hiszem 15e ft-ot fizettünk. ő rosszul lett, de mondtam neki, ha azt a kabit amit magának vett boltban veszi meg akkor sem ússza meg ilyen olcsón, így meg 3 zacsi ruhát vettünk... (kilós turiba voltunk)

2012. okt. 11. 15:38
 12/14 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki?! én sokat vitaztam a párommal hogy miért veszek használt ruhákat mikor pedig haza állítottam egy nagy táska baba ruhával megnézte és az volt a kérdése hány tízezret hagytam a boltban?! erre én 1500ftot! szóval szerintem nagyon jó minőségü ruhák vannak ott ha rendesen ki vannak tisztítva tökéletesek! szerintem ez nem ciki!!!
2012. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? A turi manapság már divat szerintem, és sokkal olcsóbban hozzájuthatsz mindenhez! Én pl onnan öltözöm. Kismamanadrágot pedig egyedül ott találtam. A baba cuccainak egy része is turis.


35+4 hkm

2012. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem cikis,hanem trendi menő dolog.kismama ruhákat turiba és kinaiba venni
2021. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!