Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vércukor kérdés....

Terhességi vércukor kérdés. VAn itt olyan kismama akinek ez az állapot előjött? Voltak tünetek?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és rosszul lettem tegnap is meg ma is. Olyankor lever a víz és szédülni kezdek és gyengének érzem magam. Ettem majd ez el is múlt. VAlószínüleg cukros lennék? Orvoshoz hétfőn kell mennem, akkor beszéljük majd meg a terheléses vércukor mérést.
2012. okt. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát, a tüneteid bizony arra vallanak, hogy hirtelen leesett a cukrod, vagy vészesen alacsony lett, stb. Pontosan majd vérvételen derül ki, hogy mi jellemző rád inkább, de valszeg oda kell majd figyelned az evésre jobban.
2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy lenne összefüggés a terhességi diabétesz és az általad leírt rosszullét között.
2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én "cukros "lettem, de nem volt semmi tünete. vagyis amikro volt a 26 héten a terheléses vizsgálat, akkor már a két óra elteltével hirtelen rosszul lettem egy boltban. szerencsére bababoltban, ott volt segítség :)Nem tudom van e köze hozzá, de a kolleganőm is rosszul lett és ő is cukros lett.
2012. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!