Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami kockazat autoval...

Van valami kockazat autoval 8-10 orat utazni,15 hetesen, iker babakkal?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kellenne utaznom, es felek, hogy nehogy artalmas legyen a hosszabb auozas. A terhessegem nehezen sikerult, beultetes volt.
2009. aug. 6. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

mi 15 hetesen mentünk nyaralni Olaszországba. 11 órás autózás. nem volt semmi gond. a doki azt mondta az a lényeg, hogy legalább 2 óránként álljak meg és mozgassam meg magam,na és dupla magneB6.

menj nyugodtan!

2009. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kockazatos! en nem indulnek el, foleg, hogy nehezen jott nektek a baba.

en csak a 9. hetben vagyok,kulfoldon, 1000 km-re lakom. minden rendben velunk, a dokim megis azt javasolta, hogy ha nem eletbevagoan fontos, akkor ne utazzak autoval, meg ugy sem, hogy nem en vezetek, mert hosszu az ut. nekem a repulot javasolta alternativanak!

gondoljatok meg nagyon! en nem indulnek el! azert kerd ki a vedonod tanacsat.

boldog babavarast es minden jot kivanok!

2009. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a dokidat, o tudja ezt szerintem megmondani a legjobban.

En bevallalom, de teljesen mas a helyzetem, mert spontan terhesseg es csak egy baba. 14 hetes leszek, amikor 24 orat fogunk kocsikazni, ket hettel kesobb vissza. Egyaltalan nem felek tole, mert most meg pocakom sincs, nincs ami miatt kenyelmetlen legyen, az autonk nagy, ki tudom nyujtani a labam, ha szunetet akarok, akkor megallunk es nyujtozom. Tavaly az elso terhessegemnel ugyanennyit utaztunk autoval amikor 31 hetes voltam. Akkor mar joval nagyobb volt a hasam, kisebb kocsival voltunk es ezer csomaggal, megsem volt kenyelmetlen.

Szerintem az a fontos, hogy idonkent a labaidat mozgasd meg, hogy a verkeringes jo legyen, ha pisilni kell, akkor aljatok meg es ne tartogasd orakon at. A razkodastol en nem felek: autopalyan utazunk dontoreszt, nem folduton es nem lovasszekerrel. A varosi utak sokkal katyusabbak, azokon sem igazan razkodok az autonkban, az autopalyan meg ugy siklunk, hogy meg sem erzem.

2009. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, hogyha az ülést hátra tudjátok hajtani, és lehetőséged lesz többször kiszállni az autóból sétálgatni egy kicsit. Még az is fontos milyen úton mentek, mondjuk pályán nem lesz gond, de ilyen gidres-gödrös rázós terepen meggondolandó, mondjuk az sem mindegy milyen autóval mentek (hogy mennyire ráz)
2009. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ikres vagyok, 16 hetes, a dokim azt mondta kímélet, pihenés, és ne nagyon utazgassak. max. 2 órás út amit be szoktam vállalni. Nekünk is inszeminációval sikerült. nem biztos hogy lenne gond, inkább a rázkódástól félnék. Ezek az utak sok helyen iszonyúak. Nekem már szép nagy pocim van, vettünk bizotnsági öv elterelőt, így bizotsabbnak érzem magam útközben. Ha gyakran megálltok, és kényelmesen utazol, nem lesz gond. tudom ajánlani az övelterelőt.
2009. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!