Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az időjárás, vagy a 3. trimesz...

Az időjárás, vagy a 3. trimeszterre jellemző? Pár napja egész nap olyan fáradt vagyok, hogy még mosogatni sincs erőm (azért megcsinálom), pont olyan mint a legelején volt ólmos fáradtság.31 hetes vagyok. A pocaklakóm viszont nagyon aktív.

Figyelt kérdés
Ásítozok, majd' elalszom egész nap. Éjjel is jól aludtam, bár felkelek párszor pisilni, de ahhoz képest jól alszom. Nektek is ilyenek a napjaitok?
2009. aug. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap töltöm a 37. hetet, és tegnapelőtt kb. ugyanez volt a kérdésem. Folyamatos fáradtság gyötör, és félek, hogy nem tudom majd ellátni a kisbabámat ha megszületik. DE!!! Tegnap lehűlt egy kicsit az idő, este kb. 26 fok volt, és én olyan jól éreztem magam, mint régebben, úgyhogy én most már tutira úgy gondolom, hogy a nagy meleg miatt van ez a fáradtság. Egyébként pedig, ha nincs más dolgod, szerintem nyugodtan pihenj, aludj!!!!

Kitartást!! És nagyon boldog babavárást kívánok, valamint egy kicsivel hűvösebb időt!!! :-)))

2009. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már szültem, és 4 hónapos a baba, de 3 napja majd' elalszom :)) Persze ti azért nehezebben birjátok a frontokat a pocival, fel a fejjel :) És boldog babázást majd!
2009. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Első válaszolónak még szép pocakos napokat a hátralévő időre és könnyű szülést!

2. válaszolónak pedig jó babázást kívánok!

Én meg pihenek ameddig megtehetem :)

2009. aug. 6. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én is 31 hetes vagyok, van egy lányom már, és fogpiszkálóval kell kitámasztanom a szemeimet egész nap, estére meg nem tudok elaludni, talán túlfáradtam...egy pár napja van ez megint. nem jó!! ésigen...a kis punis magzatom meg olyan aktív, mint mégsoha....remélem elmúlik, uuuutálom, hogy nemtudok semmit a régi lendülettel csinálni.
2009. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!