Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterre jellemző...

Az első trimeszterre jellemző csak a fáradtság vagy az egész terhesség idejére? Lehet ez vérszegénység jele is?

Figyelt kérdés
Sokszor nem bírok állni sem, le kell ülnöm. Ez lehet pld. vérszegénység jele is?
2007. aug. 25. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Énnálam ez az elsö két trimeszterre volt jellemzö akár állva el tudtam volna aludni a véreredményeimmel pedig minden rendben volt.
2007. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A hormonváltozás okozza. Sokszor fognak vért venni és ott látszik majd, hogy kell-e vasat szedned. Alukáljál sokat! Gratulálok a babához!
2007. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat. A vérvizsgálat valóban ki fogja mutatni, ha baj van és az orvosod közli is veled. Én az 5. és 6. hónapban voltam nagyon fáradt. Persze most a 9. hónapban már mozogni is alig bírok, folyton aludni tudnék. Természetes mivel "belőled" még egy lényecske táplálkozik.
2007. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!