Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tippelős nap van, hát...

Ma tippelős nap van, hát akkor rajta, mennyi idős kismama vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 11. 21:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen gyorsat még nem igen játszottak itt:)))látszik hogy több mint 2 éve játszottam ilyet utoljára,akkor jaaaj de tudtam én is hova kell nézni ha véletlenül figyelmetlen volt a kérdező;)))de nyugtat hogy neked is koraterhesen már nagy pocid volt,mert valljuk be ez azért elég nagy a korához képest,...és nagyon nagy pocival mentél szülni???vagy egy idő után lelassult a nagy növekedése???mert nekem 1 hét alatt olyan hirtelen megnőtt hogy csak na:))
2012. okt. 12. 21:28
 12/16 anonim ***** válasza:
hát sajna még nem szültem meg, most 30 hetes vagyok de hatalmas a hasam, mindenki azt kérdezi mikor megyek már szülni, pedig van még 10 hetem hátra :)
2012. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sebaj a nagy poci előnye hogy jól elfér;)na meg az egészség aztán a többi meg mind csak mellékes;)jó egészséget nektek és boldog babavárást:)
2012. okt. 13. 18:16
 14/16 anonim ***** válasza:
hát igen legalább tuti nem szűkös neki odabenn, elég jól elforgolódik még :) azért arra kíváncsi leszek mekkora lesz mire szülni megyünk :) boldog babavárást neked is :)
2012. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én attól félek hogy közel lesz akkora mint a fiúkkal volt,ami azt jelenti hogy a 35.héten volt 121 centi és erre még ráhúztam 2 hetet odabent,sajna szülés előtt nem mértem körbe magam:(de a 130 centit tuti elérte,nem voltak kis legények és jó nagy helyet csináltak a kis tesónak:))az egy már biztos;)
2012. okt. 16. 15:07
 16/16 anonim ***** válasza:
az nem semmi :D én egyenlőre csak a 95öt súrolom, de hát idő még mindig van, majd lesz ez még nagyobb is :D első baba, a többinek biztos jó nagy helye lesz ha a picilány ekkora helyet csinál magának :)
2012. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!