Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hete szültem császárral, a...

3hete szültem császárral, a vágásom 2oldalán nagy ödémás"domb"van elég dúzzadt, mikor múlik el? Normális, hogy van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat!Az enyémet jegelni kellett!!!Naponta többször tettem rá egy gesztenyemasszát:)Jobbulást!
2010. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,nem fáj,csak aggódom,hogy normális-e..
2010. ápr. 23. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem is olyan volt. Még nagyon friss, majd egyre szebb lesz.

1 éve szültem és mostmár tényleg csak egy halvány vonal látszik, puklik nélkül.

2010. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6 hetet szültem, a hasam már lement és a súlyom is a régi de a vágás alatt és felett nekem is "puklis". Szerintem nem ödéma (az enyém legalábbis) hanem még a terhes pocak (vagy a megnyúlt bőr?) maradványa, felülről szinte rálóg a vágásra. SZerintem ez vissza fog húzódni idővel. Ha tapintásra nem fáj túlzottan a tiéd sem akkor nem hiszem hogy gond van. Ha fáj és tényleg arra gyanakszol hogy felgyűlt ott valami akkor viszont orvos!
2010. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

22:08-asnak hidd el,hogy elmúlik majd a pukli, teljesen olyan lesz mint régen, csak idő, idő, idő....

Hónapról hónapra szebb lesz majd, és az érzékenység is így múlik majd el. Nekem sokszor fájt, amikor időváltozás volt, vagy amikor a beleim mocorogtak, belülről szúrt.

2010. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és az is normális,hogy teljesen érzéketlen?Az nem lehet,hogy csak bőr vagy felgyűlt háj,mert csak a vágás két oldalán van,feljebb nincs(illetve kisebb és a köldököm körül,tipikus háj)fogalmamsincs mi lehet a doki azt mondta majd felszívódik,de akit eddig kérdeztem annak nem volt,azért aggódom
2010. ápr. 24. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Na nem azért mondom, de tényleg mutasd meg dokinak. Nekem is kb 3 hetes volt a sebem, mikor beödémásodott, nekem SE FÁJT!!! Megmutattam dokinak a férjem unszolására, és kipukkasztotta (nem is éreztem tényleg) és majdnem fél liternyi véres váladék spriccolt ki belőle. Bocsi, szerintem is gusztustalan volt, de lehet, ha akkor nem megyek el, és nem csinálja meg, akkor komolyabban is begyulladhatott volna, vagy ne adj isten fel kellett volna nyitni. Ennyit tegyél meg magadért. Meg ha rosszabb lesz, akkor a babával is nehezebb dolgod lesz. Ezek csak jótanácsok, de fogadd meg.
2010. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az,hogy érzéketlen teljesen normális!De az ödéma nem az!Inkább doki!

3 császáros

2010. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az egyik oldalon,ami magától elmúlt egy pár nap alatt, majd pár hónap múlva a túloldalon ismét előjött egy dudor,ami szintén felszívodott magától.Nekem néha szúrt, mintha varrat lett volna.
2010. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!