Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőt ki fogadott? Az,...

Szülésznőt ki fogadott? Az, hogy zajlik? Nekem fogadott orvosom van, akkor akit ő ajánl vagy nem is kell fogadnom szülésznőt? Hogy működik ez? 33hkm

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fogadot orvosom van és épp a múlt héten ajánlott szülésznőt. El is mentünk vele megbeszélni a dolgokat. Azt mondta, nyugodtan megmondhatom később is ha mégsem szeretnénk őt. Az ő feladata, hogy a 36.héttől minden héten NST-t csinál, meg tanácsokat ad és bármikor lehet őt hívni, akár éjjel is ha úgy alakul. Szülés esetén is, őt hívjuk, elmondja mi a teendő és ha már szükség van a fogadott orvosomra, ő értesíti majd. Első babánkat várjuk, és megnyugtatónak tartom, hogy lesz valaki, aki foglalkozik majd velünk a kórhában. Szintén 33 hkm.
2012. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jövőhéten rákérdezek a dokinál,hogy kit ajánl.Nekünk is első és fogalmam sincs mit,hogy,merre.És nem is lenne jó kórházban segítség nélkül :S Köszönöm a választ!
2012. okt. 12. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél nem volt fogadott szülésznőm, a másodiknál igen. Ég és föld. Nekem nagyon sokat jelentett, hogy volt valaki, aki állandóan ott volt, ha szükség volt rá (az első alkalommal kb. 4 szülésznő vizsgált, mert sokáig vajúdtam, ráadásul épp műszakváltás volt), és gyakorlatilag neki köszönhetem, hogy nem sürgősségi császár lett, hanem természetes szülés. Én is a dokimat kérdeztem meg, hogy kit ajánl, bár nekem akkor már volt elképzelésem, és végül őt fogadtam fel. Szerintem ne sokat késlekedj, ha tényleg szeretnél szülésznőt, mert a jók hamar elkelnek!
2012. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van fogadott orvosom, meg szülésznőm is. A szülésznőt ismerős ajánlotta. Voltunk a 34. héten szülőszoba látogatáson, elmondta, mi hogy működik. Bármikor hívhatom, éjjel is, ha valami bajom van. Ha megjön a 36. heti vérvétel eredménye+a hüvely kenet eredmény akkor kell keresnem legközelebb. Ha beindulnak a fájások, vagy elfolyik a magzatvíz, akkor őt kell hívjam, velünk jön be a kórházba, és ott lesz végig.

36+6 hkm

2012. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"A jók hamar elkelnek"?Nem is gondoltam,hogy van ilyen.
2012. okt. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!