Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a terhessége...

Van itt olyan aki a terhessége elején nagyon hányós volt (napi 3,4 alkalom) és kislánya lett?

Figyelt kérdés
Ok tudom, hogy hülyeség, de azt olvastam, hogy a nagyon hányósok kisfiús anyukák. És én a kezdetektől fogva kisfiút is érzek. Nem is lenne semmi bajom ha tényleg fiúcska lenne ugyanúgy örülnék neki mint a kislánynak. Inkább csak még szeretném ha megmaradna az izgalom meg a kíváncsiság, hogy vajon mi lesz. :) Így viszont meg vagyok győződve róla, hogy kisfiú. Légyszi bizonytalanítsatok el. :)
2012. okt. 12. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az első 4 hónapban 4-5 alkalommal is hánytam. Kislányom lett :)!
2012. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudlak "elbizonytalanítani" mert én egyszer sem hánytam és kislányom lett!:)))

De erre tényleg ne alapozz,mert nem ezen múlik hogy fiú vagy lány lesz!:)

2012. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még az elején vagyok (11.hét)de egyszer sem hánytam.És erős hányingerem sem volt,eddig mindenki azt mondta szinte, hogy kisfiú.Én például mindenkitől azt hallottam a környezetemben, hogy aki hányik annak tuti lánya lesz:D De ilyenekre komolyan nem lehet adni,mert számos ellenpéldát tudnék neked mondani a családban:-)Szóval majd az uh úgyis megmondja:D
2012. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2fiam van és a 39 hét alatt egyszer sem lettem rosszul velük,sőt!Annyira jól éreztem magamat!

Most 16.hétig gyötört a hányinger,émelygés.

Ha érdekel majd megírom a nemét.

Szóval szerintem erre ne alapozzál:)

2012. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első 20 hetet végighánytam. Napi több alkalommal is. Kislányom lesz. :) Úgyhogy erre nem lehet alapozni.
2012. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első baba, nagyon hánytam, fiú lett:)

MÁsodik baba, ugyanolyan nagyon hánytam, kislány lett:)

2012. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Na azért kicsit elbizonytalanítottatok. :) Igazából a család, ismerősök körében mi is találtunk olyat aki nem hányt és kisfia lett, de hányós kislányost egyet sem:).

4-es igen érdekel, majd írd meg légyszi. :)

2012. okt. 12. 17:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Két fiam van, egyikkel se hánytam, se hányingerem nem volt. Most a harmadikkal rengeteget émelyegtem, de még nem tudom mi lesz.
2012. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Nálunk a családban a nők csak a lányokkal voltak rosszul.

A fiúkkal nem.

Nálunk ez a tapasztalat.Kíváncsi vagyok nálam hogy van:)

Megírom!

2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Én ponto fordítva tudom, aki folyton folyvást hány, annak lesz kislánya, aki pedig nincs rosszul, annak pici fiú :) Anyukám velem is hugommal is a 7. hónapig hányt, én pedig eddig csak 3-szor, azt is csak a terhesvitamin miatt. :) Szóval én pedig pont emiatt gyanítok kisfiút magamnak :)


12 hetes kismami

2012. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!