Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mire gondoljak ezzel...

Most mire gondoljak ezzel kapcsolatban? Reménykedhetek benne, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szeptember 29-re vártam a menstruációm megjöttét./szokott késni is, és van hogy több mint 28 napra jön meg, általában 6-7 napig tart/ Azóta nem jött meg, fel vagyok puffadva, olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön, és ezen a héten gyakorta kellett WC re menjek. Melleim nem fájnak, nem érzékenyek.(a menstruációt megelőzően sem mindig érzékenyek a melleim)

Mikor ajánlott tesztet csinálnom? A bizonyos női megérzés bejöhet ilyenkor? Mert van olyan érzésem, hogy terhes vagyok, álmodtam is azt, hogy terhes vagyok,de nem szeretném beleélni magam a dologba, nehogy csalódjak.

A férjemnél kiderült, hogy nem lehet csak mesterséges megtermékenyítéssel gyerekünk, és hogy kevés esély van a természetes úton jövő babának. De mi van ha pont most jött össze? Nektek hogy kezdődött a terhességetek az első hónapban és milyen idő után teszteltetek?


2012. okt. 12. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól értem akkor még nem jött meg? Milyen hosszú volt a leghosszabb ciklusod? Mert annak a napját megvárnám és utána tesztelnék egyet. Szorítok, hogy babás legyél. Nálam a lányomnál volt egy megérzésem, hogy terhes vagyok akkor csináltam tesztet és igazam is lett. Most készülünk a második babára és 10-én kellett volna megjönnie és én meg még várok egy kicsit, hogy tuti legyen az eredmény.

2012. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél működött a női megérzés. Elsőnél 3 nap késés után nem bírtam tovább, megcsináltam a tesztet, a másodiknál meg úgy volt hogy amikor rágyújtottam, lelkiismeretfurdim volt. Ezért vettem tesztet és mit ad Isten? Pozitív lett. Remélem nektek is összejött, de azért ne éld bele magad. Sok sikert.
2012. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelhetsz már. Tünetek mindenkinél egyéniek, úgyhogy arra nem kell adni. Van, aki tünetek nélkül terhes, más meg ezer "terhességi" tünetet produkál, mégsem az...

A teszt meg egyértelműen kimutatja, hogy mi a helyzet.

2012. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a mensim kimaradàsa utàn két nappal teszteltem pozitívat. Nekem akkor még semmien tünetem nem volt. Azt tanàcsolom, hogy csak a nem vàrt kimaradàsa utàn tesztelj ( vagy ha megjon az utàn, kitudja...) mert csak akkora lesz elegendö hcg hormon a szervezetedbe amit a teszt kitud mutatni. Így elöbb nem éri meg mert ha negatív csak csalódàs ér! A valós eredmény érdekében szerintem vàrj még, tudom, hogy nagyon nehéz:) nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, majd írd meg mi lett! :)


17 hetes kismami

2012. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok ugye majd megírod az eredményt?
2012. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban már 2 hete volt a "nemvárt", tehát már bőven lehet tesztelni!
2012. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A leghosszabb ciklusom 35 napos volt. Az október 6. ára esett. Van egy megérzésem, hogy terhes vagyok álmomban már védőnői tanácsadáson is voltam, meg már láttam is ultrahangképet álmomban. Nem tudom mire vélni ezeket az álmokat és a megérzést, mert eddig is szerettünk volna babát de nem történt ilyen tehát nem attól van hogy nagyon akarjuk. Nem jobban akarjuk, mint eddig.

Minden kismamának gratula a picihez és a leendő picikhez is.

Megírom majd, hogy mi lesz a tesztelés eredménye.

2012. okt. 12. 19:12
 8/17 Kissbe ***** válasza:
Én a mensim kimaradása után 2nappal teszteltem.Pedig nekem aztán rendszertelen volt,de valahogy éreztem,hogy akkor tesztelnem kell:-)Halvány volt a csik,de rá két napra megint teszt,és erős volt!
2012. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én mikor terhes lettem, már azon a napon teszteltem mikor meg kellett volna jönnie és akkor már pozitív volt a teszt. Nem tudom, én valahogy éreztem magamon, hogy gyereket várok. Mondjuk én érzékeny voltam a szagokra is, rosszulléteim még nem voltak, de ingerlékenyebb is voltam valahogy.

Majd írd meg, hogy mi az eredmény!!

2012. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Már aznap lehetne tesztelni, mikor meg kellene jönnie, az már nagyon rég volt! Tesztelj, hátha! Nem is értem, hogy bírod ki, hogy inkább találgatsz meg ilyenek, mikor már rég tesztelhettél volna.
2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!